Skocz do zawartości

kupno simsona / kwota <1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie...

 

zwego czasu skladalo sie pcc1 niezaleznie od kwoty , czy wieksza od 1 tys zł czy mniejsza...

 

 

czy teraz z pcc3 musze isc do US , jezeli na umowie widnieje kwota 950 zł ???

 

bardzo prosiłbym o szybką i konkretną odpowiedź - zapytać i po prostuy podejsc do nich nie moge, bo nie ma mnie w miescie od PON do PT (sick!)

 

 

dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zawsze było tak, że poniżej 1000 żl pcc się nie składało (przynajmniej ja sobie nie przypominam).

Jeśli nie możesz podejść do US to istnieje taki wynalazek przez telefon i śmiało można dzwonić. Te babki przez telefon przeważnie milsze niż na żywo :)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zawsze było tak, że poniżej 1000 żl pcc się nie składało

 

mi powiedziaano kilka lat temu / ze 2 lata / ze niezaleznie od kwoty - czy > 1000 czy < 1000 PCC-1 nalezy zlozyc

 

 

 

 

teraz nie wiem.. bo od 1 1 2007 nie ma pcc1 tylko pcc3 - ktore wypelnia kupujacy i tylko kupujacy

 

 

 

tylko chcialem sie dowiedziec czy powstala róznica - czy TRZEBA skladac gdy kwota jest <1000 czy tez NIE TRZEBA...

 

no zadzwonie chyba w koncu

 

 

 

nie podlegasz opłacie skarbowej.
wiem, nie o to pytalem..

 

 

Kwota mniejsza niż 1000zł na umowie k-s nic nie znaczy jeżeli w tabelkach przeliczeniowych w us dany motocykl jest wart więcej tak że lepiej dowiedz się (osobiście lub telefonicznie) jak jest w twoim przypadku.

 

 

wiem ze nic nie znaczy... ale to jest SIMSON.. na milosc boską... , z doswiadczenia wiem ze u nas jakies tabelki i inne cuda nie istnieją, aczkolwiek slyszalem o takim dziwnym procederze

Edytowane przez MX_Jarcenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko....

 

ale ja wiem jak wszystko wygladalo 3 lata temu...

 

 

problem w tym ze PCC1 od stycznia 2007 zamieniono na PCC3 !!

 

 

moje pytanie to czy zmianiła sie zasada - skladac czy nie skladac PCC3, gdy kwota mniejsza od 1000 zł ??

 

dawniej PCC1 sie skladalo bez wzgleedu na kwote... a teraz to nie wiem...

 

i chyba nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...