Skocz do zawartości

Jaki motorower ?


Szymon_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja mam pytanie , bo nie znam się na skuterach

a chciałem kupić dziewczynie skuterka.

Prosze mi coś doradzić . Jesli chodzi o

kupno to tak do ok 3 tyś . oczywiście

używany .

Z góry wielkie dzięki.

Pozdr.

 

 

myślę ze za 3tys dostaniesz nawet nowego...wszystkie odkurzacze to jeden szmelc w innej puszcze :crossy: na pewno masz w mieście salon z skuterami

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może i ja się dołączę:icon_mrgreen:.Co kupić do max 1.5 tysiąca?S51 są fajne, ale w opłakanym stanie większość i trochę za nimi jeżdżąc nic nie znalazłem, Chart jest fajny, ale to nie Simson.Mustang jest dość rzadki i jakoś wyglądem mi nie leży.Mam 183cm wzrostu i zdaję sobie sprawę że praktycznie na każdej 50 będę wyglądał jak na psie, a chcę tylko sezon dwa pojeździć żeby doświadczenia nabrać przed prawkiem, a potem na sprzedaż.A może znajdzie się już jakaś japonia w tej cenie?Przez chwilę nawet myślę nad Ogarem.Aaa no i jest ważny warunek.Chcę moto do jeżdżenia a nie do naprawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No japonczyka za 1,5 tys nie dorwiesz a jak znajdziesz to lepiej sie w to nie pakoj. Skoro ci sie podba S51 to moze jego bys kupil??Znczy6 serio w tej cnei nie znajdize sie porzadnego??ja nie wiem bo dawnao na allegro nie bylem :icon_question: :flesje: Wg mnie bardz cierpliwy a znajdziesz odpowiednie moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajnego za 1600 http://moto.allegro.pl/item378777349_simson_s51_igla_.html miałem dzisiaj go kupić, ale z transportem niewypaliło.Jutro pojadę.Przebiego na liczniku niby jest 22 tys więc nie jest mało, ale myślę że jeden sezon przejedzie, a jak nie(odpukać) to najwyżej mechaniki się poduczę:D

P.S. niby ma naklejkę comfort, ale jakoś nie widzę nic co by wskazywało na to że to jest ta wersja-brak wyjścia na obrotomierz np.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem edita zrobić więc piszę post pod postem.Pojechałem zobaczyć tą igłę i okazało się że pojechałem na marne.Silnik praktycznie do kapitałki, cały stukał i latał jakby korbowód miał dość, nie miał kierunków, licznik nie działał, ze stopem coś namieszał no i silnik ogólnie pracował jakoś niefajnie.Na główce luzy.150zeta chciałem stargować, ale jego żona wparowała i powiedziała że nie ma mowy.I tak wróciłem z pustymi rękami.Mam już dość tych simsonów i chyba przeżucę swoje poszukiwania na jakiegoś tańszego sprzęta bo już nie mam ochoty jeździć po całej polsce żeby w miarę fajnego simsona znaleźć.Może jakiś ogar,jawa,komar?Może coś macie w miarę blisko na sprzedaż w dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...