Skocz do zawartości

Jaki motorower ?


Szymon_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów - pierwszy post na forum :P

 

Sukam dla siebie jakiegoś motoroweru,ewentualnie skutera, ale gdybym miał wybierać bez wahania wybrałbym motorower.

Co do rodzaju,hmm na pewno nic w styli choppera;Chciałbym się wyróżniać spośród kolegów i ,mieć coś wyglądem przypominajacego motocykl sportowy.Budżet to około 2500zł,ale zapłace(w sumie to nie ja,a mój tata xD) i parę złoty więcej,aby mieć coś porządnego.Służyłby mi głównie do dojeżdzania do szkoły,ew. zajechać gdzieś po "coś" - góra 20km i to w skrajnych przypadkach,nie musi miec kufrów,ale nie zaszkodziły by 2 miejsca.Model nie musi byż pierwszej młodości :P Szukałem juz po kilku modelach,ale jako,ze jestem lalikiem w tej dziedzinie nie wiem,czy dobrzy wybierałem.A modele które przeglądąłem to między innymi :

-Honda NSR

-Yamaha TZR 50

-Aprilia RS 70/50

-Aprilia Tuareg

I kilka pomniejszych modeli.Pewnie widać w jakich "klimatach" gustuję :lalag: Oczywiscie,jeśli będzie dobry skuter to nie też nie pogardzę :icon_mrgreen: Hmm co do enduro,to nie wiem jak tam jest z jazdą po asfaltowej drodze i większymi odległościami,ale tamta aprilka tuareg,sprawia fajne wrazenie :)

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam - Szymon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz karte motorowerową to motorki, które podałeś są jak najbardziej OK.

Chociaż najkorzystniejszym rozwiązaniem wg mnie jest NSR.

No chyba że chciałbyś skuta, to jak bym miał właśnie w tej cenie co podałeś z 2 kaskami i kufrem w zestawie.

No chyba że wolisz coś z biegówke :lalag:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc doradził bym Ci NSR, bardzo fajny sprzęt, mocny i przedewszystkim honda. Trochę tym pośmigałem więc sprawa wygląda tak: są modele zblokowane i wyciągają "tylko" 130km/h i są niezblokowane i wyciągają ok. 160. Kapitalkę niby powinno się już robić przy 35 tysiącach km (w końcu silnik 2T) i jeżeli honda była właśnie zblokowana to może być większy przebieg. Mi chodzi o poj. 125, a da się zarejestrować na 50cm3 (ta co nią jeździłem to właśnie tak miała). Polecam! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on mowi o nsr 50 a nie 125, ja za tą kase bralbym skuter, poszukaj cos w stylu sr50, nrg

Wiem, że pisał o 50cm3, ale 125 idzie zarejestrować na motorower ;) ale co do forsy to masz rację, wolę klasyki, ale jak na jego gust to wziąłbym skuter, jakiś odjechany, sportowy!! :crossy:

 

Tylko, że miałbyć z biegami..... to NSR, albo są też różnego rodzaju skuteropodobne twory co mają biegi, w każdym razie coś w tym stylu. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2 tysie to Ty RG nie wyrwiesz w porzadnym stanie, a co dopiero NSR a wspomnianej 125 to hoho...

 

jak koledzy nie maja nic do powiedzenia to niech nie pisza a nie nabijaja tylko posty.

 

pokazanie sie kolegom z podworka ze jestem lepszy w tym dwukolowym swiecie jest pierwszym- najgorszym gwozdziem do trumny.

 

celuj w skuter- wyrwiesz porzadny za rozsadna cene, latwodostepne czesci, tanie, no i niezawodnosc polaczona z bezobslugowoscia. RG za 2K Ci tego nie zapewni...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,odwiedliscie mnie od motorowera :) Ale teraz pozostaje pytanie jaki skuter wybrać,a przynjamniej powiedzcie jakie marki są w miarę dobre,a jakie to typowe chińczyki :) Bo przy motorowerach to i jeszcze coś mi tam świtało,ale producentów skuterów jest 2x wiecej...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega ma na sprzedaż Zaj*****ego skuta - yamaha bw's (booster) z 97r w tej nowszej budzie, bez problemu staje na koło, do 50km/h idzie równo zemną, a wiesz co najlepsze ? jest na ssprzedaz za 1500zł i jest normalnie w swietnym stanie, sprzedaje tak tanio bo spieszy mu sie z sprzedarzą

 

oprocz tego to polecam aeroxa ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,odwiedliscie mnie od motorowera :D

(...)

 

Kupno skutera będzie twoim największym błędem :biggrin:

 

A tak na serio to kup sobie jakąś biegówke, koło TZR postawiłeś Tuarega Aprilii - A to przecież Enduro.

 

Jeździłeś kiedyś na enduro?

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...