sajmon147 Posted April 20, 2008 Share Posted April 20, 2008 witam ... chciałbym się dowiedzieć w jakim miejscu na silniku jest umieszczony czujnik luzu w Hondzie NSR 125 . Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
wicek15 Posted April 21, 2008 Share Posted April 21, 2008 Wdaje mi się, że pod lewą pokrywą silnika. Powinnien tam być taki cypel, do którego podłączony jest jeden przewód. gdy chcesz go wyjąć, najlepiej przechyl moto na drugą stronę, aby nie wyleciał Ci olej. Czujnik jest tylko przewodnikiem, który w momencie zetknięcia z blaszką przewodzi impuls. Gdy u Ciebie nie działa ten czujnik, jest to spowodowane zapewne odkształceniem blaszki, z którą się styka. Ja to naprawiłem ciągnąc łepkiem od śrubki blaszkę do siebie, chba wiesz o co chodzi. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.