Skocz do zawartości

HISTORIA jednego ROMET-a 767 - ku przestrodze


ricoszet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie litosci jaka korea jakie montowania na Wegrzech ;) . Keeway to nazwa handlowa fabryki Q.J i chwala im za to POJAZD JEST CHINSKI i JEST MONTOWANY W CHINACH ,ale za to w najlepszej z fabryk i dalatego jakosc produktu jest taka dobra jak na pojazd Chinski. Koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie litosci jaka korea jakie montowania na Wegrzech :icon_mrgreen: . Keeway to nazwa handlowa fabryki Q.J i chwala im za to POJAZD JEST CHINSKI i JEST MONTOWANY W CHINACH ,ale za to w najlepszej z fabryk i dalatego jakosc produktu jest taka dobra jak na pojazd Chinski. Koniec i kropka.

Chinol chinolowi nie równy ;)

 

Kiłeje to najlepsze chińczyki(albo koreańczyki jak tu ktoś wspomniał...) :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zwracam honor, bo już wiele wersji słyszałem. Jednak mimo wszystko keeway jest twardym dowodem na to, że jakość idzie w parze z ceną :)

Kiłeje i Kymco to najlepsze chinole... A wszystkie sangjongi i hu*oczengi to największe gówno...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te kiłeje nie sa takie źle.

Jesli chodzi o stosunek jakośc/cena to biją wszystko na głowe, bo może te chińskie pierdoły są tańsze, ale jakości tam nie ma żadnej.

Kiedyś byłem w serwisie/salonie gdzie sprzedaja skutery, właściciel powiedział mi że z oferty Rometów zrezygnował bo za dużo ludzi na nie narzekało, ale od poczatku sprzedaje Keeway'a i sobie chwali tą marke że dobrze schodzi, ale ludzie przyjeżdżają tylko na przeglądy i najwyżej na odblokowanie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet jest dosyć spoko,skuterek na niedzielny wypad na zakupy ^^

Bynajmniej ten mój-797 :icon_eek:

Jak fajnie, posiadacz Rometa sam napisał, że jego sprzęt nie nadaje się nawet na niedzielne zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co zrobicie ... znam tkaie przypadki ze lepiej kupic chinski skuter niz uzywanego NRG

ale co zrobic jak woli w ciagu pol roku wlozyc 2 razy tyle w te badziewie to nikt w tym nie przeszkodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...