Skocz do zawartości

artykul na scigacz.pl


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roznica taka ze jak sie czlowiek starzeje to nawet jak ma siano zamiast mozgu to przynajmniej troche bardziej zaczyna sie bac.

zgadzam się,

Co nie zmienia faktu ze u nas czesto kombinacja: litr na pierwsze moto+narodowa ulanska fantazja (zwana rowniez glupota)+ 18tka daje efekty takie jak widac.

też racja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Suzuki SV to wogle nie jest moto dla swieżaków. Nawet 650-tka. Z powodu momentu obrotwego w niskim zakresie który cięzko kontrolować jak nie ma sie dosiwadczenia. Kolega ma SV650 jako pierwsze duże moto i za każdym razem gdy jeździ na mokrej nawierzchni ma pełne gacie. Często nawet nie wyjeżdza w mokry dzień bo się boi. Fakt ze jazda na mokrym nie należy do przyjemmnych ale on narzeka że nie da sie kotrolować moto na mokrym i nie raz mu tył już uciekł. Tak to już jest z V-kami. Sam smigam na 400kg moto czyli Harleyem i pomimo że niby jest leniwy motocykl to jednak 1400ccm V2 dają o sobie znać. Na mokrym koło traci przyczepność już od 800 RPM a moto zaj...scie cięzkie więc taki uślizg trudno opanować. Narazie jakoś sobie radzę i sprawdzam możliwości bo nie poznałem jeszcze tego moto zbyt dobrze.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...