Skocz do zawartości

Streszkowice łikend 26-27 kto kolwiek coś wie pisać! ;]


qba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ba! pikna robota z tym filmem :buttrock: ja jakos nie moge swojego zamontowac na joutubie. wpisz w wyszukiwaniu na jotubie " strzeszkowice". i tam bydzie tego troche. widziałem CIe przemek po drugiej stronie na poboczu przed skrzyzowaniem prowadzacym do bila :P kumpel uchwycił Cie tez 2x na schodach przy zamku,z Twoja kobietką.

 

btw. łaaaadna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba! pikna robota z tym filmem :smile: ja jakos nie moge swojego zamontowac na joutubie. wpisz w wyszukiwaniu na jotubie " strzeszkowice". i tam bydzie tego troche. widziałem CIe przemek po drugiej stronie na poboczu przed skrzyzowaniem prowadzacym do bila :wink: kumpel uchwycił Cie tez 2x na schodach przy zamku,z Twoja kobietką.

 

btw. łaaaadna ;)

Hehe :icon_razz:

Rzeczywiście jakieś 50 m przed tym skrzyżowaniem przystanąłem na poboczu po prawej stronie. A foty kumpla mógłbyś mi gdzieś zapodać na maila ;)

A ja Cię Merhu chyba widziałem, jak już wracałem ze Strzeszkowic, na kraśnickiej w tym lasku niedaleko zatoczki, gdzie stoją bezwstydne panie ;) Staliście chyba gdzieś na 2 albo 3 moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siebie tym bardziej,kolega sie w tyle ciagnał widze,a my przod zapchalismy :icon_mrgreen: nie wiem czy zwrociliscie uwage,ale ta emza miala tuninga!-magnetyzery na przewodzie paliwowym i dolocie powietrza z filtra :D <lol> juz drugi rok mnie to bawi.nikt wiecej fotek nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...