ARTUR 1000 Posted April 15, 2008 Share Posted April 15, 2008 witam kupiłem właśnie honde vtr z 97r. i ciekną troche lagi przednie i mam pytanie ile wlać oleju i jakiego ????????????????????? dordzcie coś czacha HONDA VTR potrzebna od zaraz jak ktoś ma nie napisze 97r Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
jeszua Posted April 16, 2008 Share Posted April 16, 2008 po pierwsze: zrobić lagi, żeby nie ciekłypo drugie: w dziale dane techniczne i serwisowe poszukać serwisówki, sprawdzić klasę i ilość olejuamenjsz Quote „Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.” [R. Kapuściński] Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.