Skocz do zawartości

Impreza dla dojrzałych bikerów czyli


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koncert odbędzie się 17.05.2008 w Ostrowie Wlkp (czyli Dolny Śląsk i Wielkopolska w zasięgu rzutu beretem)

 

Bilety 70-130 są dostępne.

 

more info

 

http://www.the-scorpions.com/english/tourdates.asp

 

rezerwacja biletów

 

http://www.e-ticket.pl/

 

Nasza parafia rusza silną ekipą :)

 

Pozdrawiam Kosin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

`18 maja moja córa idzie do I Komunii- kurde czemu ten koncert nie jest chociaż ze dwa dni albo w ta albo w drugą strone albo bliżej ;)

na to sie czekało latami ;)

wierze ,że porobicie fotki i może będzie jakaś retransmisja -ale to nie to samo co być tam na żywca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpionsi w Polsce??Brak sprzeta...a co za tym idzie mozliwosci uczestniczenia:/ Chociaz moze cos sie wymysli...jesli nie to zycze udanego koncertowania!!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorpionesy to lipa. Idżcie na Agnostic Front do Proximy! Dojrzali bajkerzy - kurka wodna :)

wiesz ,to nie o to chodzi ,żeby sugerować komuś aby ich lubił-faktycznie ,każdy kocha co kocha:)

ale mi chodziło o to ,że to jest jeden z tych zespołów co z jego piosenkami człek wyrastał a za moich młodzieńczych lat -dorwanie nagrań takich zespołów graniczyło z cudem a co dopiero dożyć pierwszego koncertu -i do dziś niejednej osobie łza się zakręci na wspomnienie tamtych chwil z uchem przy Radiu Luxemburg ")

cieszcie się ,że mogliście i możecie wyrastać w czasach gdzie utwory swoich ulubionych zespołów możecie mieć dosłownie za parę minut-choćby poprzez ściągnięcie z neta-my czekaliśmy na pierwsze płyty swoich zespołów latami -chyba ,że się miało"chody" za miedzą " :)

pozdrowionka i szerokości no i gumowych drzew -pamiętajcie ,że ktoś na Was czeka aż wrócicie z trasy:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ,to nie o to chodzi ,żeby sugerować komuś aby ich lubił-faktycznie ,każdy kocha co kocha:)

ale mi chodziło o to ,że to jest jeden z tych zespołów co z jego piosenkami człek wyrastał a za moich młodzieńczych lat -dorwanie nagrań takich zespołów graniczyło z cudem a co dopiero dożyć pierwszego koncertu -i do dziś niejednej osobie łza się zakręci na wspomnienie tamtych chwil z uchem przy Radiu Luxemburg ")

cieszcie się ,że mogliście i możecie wyrastać w czasach gdzie utwory swoich ulubionych zespołów możecie mieć dosłownie za parę minut-choćby poprzez ściągnięcie z neta-my czekaliśmy na pierwsze płyty swoich zespołów latami -chyba ,że się miało"chody" za miedzą " :crossy:

pozdrowionka i szerokości no i gumowych drzew -pamiętajcie ,że ktoś na Was czeka aż wrócicie z trasy:):wink::)

 

Mądrego dobrze posłuchać. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i się odbyło ! !

Ci co nie byli mogą tylko żałować. Bikerzy jako uprzywilejowani mogli zaparkować swoje maszyny pod samym wejściem na murawę stadionu.

Jako "przedskoczek" (z całym Szacunkiem) wystąpił Oddział Zamknięty. Kapela dała Wspaniały koncert. Podgrzali widownię do czerwoności.

Potem, po pół godzinnej przerwie (techniczno - organizacyjnej) wystąpili Ci dla których większość przybyła z różnych krańców Polski.

Koncert trwał prawie dwie i pół godziny. Tego nie ma co opisywać - to trzeba było zobaczyć i przeżyć ! ! !

 

Szacunek dla organizatorów, służb porządkowych i policji za bezpieczną imprezę.

 

Co będzie za rok ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie linki z ich koncertu-ja nie mogłam być z wielu powodów -ale ostatnio wystąpił najpoważniejszy-przechodzę kamienicę nerek- nawet dzisiejszą Komunię córki nie wiem jak przeżyję ;)

wierze ,że do mojego Zlotu uporam się z tym :)

pa i szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się odbyło ! !

Ci co nie byli mogą tylko żałować. Bikerzy jako uprzywilejowani mogli zaparkować swoje maszyny pod samym wejściem na murawę stadionu.

Jako "przedskoczek" (z całym Szacunkiem) wystąpił Oddział Zamknięty. Kapela dała Wspaniały koncert. Podgrzali widownię do czerwoności.

Potem, po pół godzinnej przerwie (techniczno - organizacyjnej) wystąpili Ci dla których większość przybyła z różnych krańców Polski.

Koncert trwał prawie dwie i pół godziny. Tego nie ma co opisywać - to trzeba było zobaczyć i przeżyć ! ! !

 

Szacunek dla organizatorów, służb porządkowych i policji za bezpieczną imprezę.

 

Co będzie za rok ? ?

 

 

Będziemy mądrzejsi i weźmiemy miejsca w pierwszym sektorze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...