Skocz do zawartości

Yamaha XT50 czy pomyłka.


bili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Po długiej przerwie powróciłem odrazu z pytaniem :bigrazz: Mianowicie rozglądam się za jakimś Enduro 50 ccm i znalazłem takie coś: http://otomoto.pl/yamaha-xt50-M688628.html

Takie coś mnie zainteresowało i chciałem się dowiedzieć czegoś więcej tym motorku. lecz jak wielkie było moje zdziwienie jak wpisałem tą nazwę do googli i nic konkretnego nie znalazło. Tylko jakieś Yamahy XT 550. Na youtube.pl chciałem obejrzeć filmik z tym motorkiem w roli głównej ale również nic nie znalazło. Więc postanowiłem zapytać się was czy aby gość nie pomylił nazwy motorka, a jeśli tak to czy jesteście w stanie powiedzieć co to tak naprawdę jest ;) I odrazu chciałem się was zapytać co byście polecali do kupienia z takimi wymaganiami( wiem ze na forum było tego dużo bo sporo poczytałem ale nic konkretnego nie znalazłem):

1. Cena od 2000zł do max 3800zł - najlepiej do negocjacji.

2. Rocznik od 2003-2008.

3. Żadnych chinoli ani nic z tych rzeczy - chce aby ten motorek był pewny, bez awaryjny i długo służył mi jako dojazd do szkoły/kumpli :crossy:

4. Pojemność 50 ccm3 ( ew. 80ccm3 z możliwością rej. na 50)

5. Żeby nadawał sie i na szosę i na szuter/piach ze względu na teren jaki mam koło domu ( bardzo dużo lasu :D)

6. W miarę dostępne ( tanie) części.

Tyle na razie pamiętam ale moja mama jest bardzo wybredna i często wypytuje mnie o chinole i nie moge jej tego z głowy wybić :buttrock: , więc może coś jeszcze dopiszę.

Odrazu mówię że skuterków nie chce - równie dobrze moge isc do kibelka obok włączonej pralki ( to tak półżartem). Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... to szkoda :wink: Ale może ten "Kingroad" nie będzie taki zły? Wiecie coś może o nim? Z wyglądu ładny ale nie wiadomo co w środku :). Ja słyszałem złe opinie o skuterach chińskich ale może z enduro jest co nieco lepiej. Nie wiem. Zdaje sie na was :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do awaryjnych motorków została już dawno wyczeprana przy Jawce 50. Więc nie mam zamiaru pakować się w jakieś bagno po raz kolejny. Dziękuję że mi o tym powiedzieliście :bigrazz: Z wyglądu wygląda bardzo ładnie i to chyba ludzi przyciąga. Zastanawiam się nad Yamaha DT 80/50 - ale od tego już na pewno jest temat więc ten można zamknąć :bigrazz: Jeszcze raz dziękuję za waszą pomoc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada bardzo ladnie...

Z kilometra wieje niedorobieniem, slaba jakoscia plastikow, designerami pochodzacymi z dzialu "oszczednosci".

 

Zapytaj mamy czy chce Cie zabic, ze wciska Ci chinski motorower...

Nie szukaj w tych rocznikach, bo niczego w dobrym stanie za 2 czy 3 tys nie kupisz, chyba ze bardzo sprytny z ciebie chlopak, i chwile przy motocyklu mozesz posiedziec :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundusze zależą od tego za ile sprzedamy Opla Corse z '95r. Myślę ze około 4-5 tyś można wziąć biorąc pod uwagę że jest w naprawdę dobrym stanie. Teraz tylko pozostało mi szukać jakiejś ciekawej DT'ki albo czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyjechał kupiec na moją hondę, ale po oględzinach stwierdził, że po co ma płacić za motorower z 1989r. 2 600 jak za yamahę XT 50 z 2007r. da ok. 3 000... Ja tam na motocyklach się dobrze nie znam, ale nigdy o takim modelu nie słyszałem (50). Nie chciałem mu mówić, że takie coś nie istnieje aż w końcu napisałem, że jest tylko kinroad, więc Chiny...Nie odpisał :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo myśli moja mama. Po co kupowac coś starszego jak jest coś z 2007 roku za taką samą cenę. Niestety nie wiem dlaczego, ale do niej nie dociera że to śą chińskie shity które sie rozlecą zanim wyjade z garażu >.< Ale tak to już jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...