Skocz do zawartości

Wild Star 1600 - czy tym motorem telepie tak zawsze?


Georg48
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze znajdzie sie ktos kto potrafi powiedziec cos o Wildku 1600 a szczegolnie o jego zachowaniu podczas jazdy .Czy nim tak telepie jak w momencie gdy na luzie pracuje silnik i drgania calego moto moga przyprawic o mdlosci albo k*rw...ce. dzis mialem okazje Pierwszy raz dosiasc tego potwora (w garazu) i nie wiem co myslec o tych drganiach

pozdrawiam i czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym potworem telepie tylko na wolnych,w czasie jazdy jest spoko,żadnego telepania czy wielkich wibracji.Moto naprawdę polecam,w zeszłym sezonie zrobiłem 18tyś km i ciągle było mało.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: pierwsze słyszę o czymś takim mój chodzi jak zegarek, jedyne co mnie wk...a to ten cichy bulgot z tyłu, ale nie mam na razie na wywalenie 3 koła na wydechy, filtry i dynojety, bo wg starszych (przebiegiem) kolegów to tylko taki komplet ma sens, Oddaj maszynę do regulacji i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: pierwsze słyszę o czymś takim mój chodzi jak zegarek, jedyne co mnie wk...a to ten cichy bulgot z tyłu, ale nie mam na razie na wywalenie 3 koła na wydechy, filtry i dynojety, bo wg starszych (przebiegiem) kolegów to tylko taki komplet ma sens, Oddaj maszynę do regulacji i po problemie.

 

 

Witam

Może nie jestem "starszy" ale zaręczam że da się zmienić tylko wydechy bez konieczności Dyno i K&N

nie dostaniesz tylu profitów co właściciele kompletu ale po regulacji gaźnika da się jeździć bez żadnego problemu

Ja ten proces przechodzę etapami: najpierw były rurki, potem K&N następnym etapem będą prawdopodobnie dysze.

Jeśli zażyczysz sobie hyperchargera albo otwarty K&N to bez Dyno prawdopodobnie nie dasz rady wyregulować biednego mikuni ale najczęściej producenci Hypków dają w zestawie dysze.

 

Telepanie na postoju objawia się kręceniem kuperkiem tzn. tylnym błotnikiem

Nie stwierdziłem żadnych ujemnych odczuć z tego powodu

Zerknij Bracie do filtra powietrza może twoja ślicznotka jest lekko zakrztuszona i nie może odetchnąć pełną piersią?

Czy to jest telepanie czy wibrowanie?

Może zmieniłeś coś ostatnio - rurki, dysze, filterek?

 

 

I dlaczego nie piszemy w WRSC?!

Za chwilę będzie kilka wątków o XV MDC

To nie nasze forum więc może lepiej się nie rozprzestrzeniać :o)

 

Pozdro

Krzysiek

Megi 1,6 ( po godzinnej zabawie z PMS strzela o wiele rzadziej)

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym potworem telepie tylko na wolnych,w czasie jazdy jest spoko,żadnego telepania czy wielkich wibracji.Moto naprawdę polecam,w zeszłym sezonie zrobiłem 18tyś km i ciągle było mało.

 

POTWIERDZAM NIE CHCE SIĘ ZSIADAĆ!!!

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś na rzeczy Panowie.

 

Pisałem na innych wątkach, że mam problem z drganiami po wymianie wydechów. Nie będę opowiadał ponownie bo to nudne, ale myślę że w niektórych przypadkach temat istnieje. Cobra pewnie z tego powodu wycofał niektóre rodzaje tłumików, w tym niestety moje. Na razie czekam na spotkanie z tymi którzy wymienili tłumiki na inne niż oryginały, wtedy się wypowiem dogłębniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ..bardzo ..duzo sie dowiedzialem a mianowicie :

1 . mam wyregulowac motor wlasciciela zeby go kupic

2 . mam nakupowac "multum" roznego chlamu zeby ten motor jezdzil-(Ale ci "japonce" to partacze produkuja motocykl ktory nalezy "od reki" przerabiac) :D

3 . Innym to nie przeszkadza (telepanie) :crossy:

$ . a jezscze inni kupili sobie motocykl i sie tym chwala. :P

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ..bardzo ..duzo sie dowiedzialem a mianowicie :

 

Polecam, więc kolego, abyś przeczytał cały wątek Wild / Road Star Company i tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

Po co pisać dwa razy to co już zostało napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tymi waszymi wibracjami,dziś pojeżdziłem Wildkiem kolegi :puste rury,wkład K&N i żadnych wibracji nie stwierdziłem ani w jego maszynie ani w mojej.Wiec chyba przesadzacie,tam nie ma co wibrować.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Juz mozna zakonczyc to co sie rozpoczelo! ! ! !

Kupilem Wildka ktory nie telepie i jest O"K ! Mial byc Venture ale na szczescie tak sie nie stalo.! Moze bedzie H-D Road King ale im wiecej nawijam kilometrow i wiecej patrze na swojego"Dzikusa" tym bardziej przechodzi mi ochota na jakikolwiek inne moto !!!!!No i czytam stronki Wild / Road Stara (doszedlem do 19 i pasuje choc moze znow na tyle dni zniknie Forum ? )

Pozdrawiam WSZYSTKICH :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...