Skocz do zawartości

lozysko glowki ramy


goOly19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje waszej pomocy Embarassed posiadam honde cbr 929 i z tego co zauwazylem pasowala by wymiana lozyska głowki ramy i tak patrzylem na larsonie no jest http://www.sklep1.larsson.pl/Parts.aspx?Ca...nd&motId=104558

to jest 1 w katalogu cena 114 pln i teraz moje pytanie brzmi bo wiem ze mozna dobrac lozyska z hurtowni łozysk i to o polowe taniej. gadalem z ze znajomym mechanikiem o ten kolnierz przeciwpylowy bo jego raczej bym nie dostal no ale zapewnial ze raczej mozna go przelozyc bez uszkodzen - czy to prawda? Jak wogole dobrac do tego lozyska bo rozumiem ze to sa 2 tak jak na zdjeciu i to idzie w rame gora dół? czy to sa wymiary jednego łozyska bo nie mgoe sie polapac z tymi wymiarami np o co chodzi z wymiarem A i z wymiarem B pozdrawiam i czekam na jakies odp ps gdzie bym to mogl dostac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobrej jakości łożyska i tak kosztują po 50-70 zł za sztukę, np amerykańskiego timkena etc. Tu masz dwa, dedykowane Twojemu motocyklowi, niezłej firmy tourmax. Do tego masz dwa nowe kołnierze przeciwpyłowe. Stare kołnierze oczywiście da się zdemontować, choć zawsze są nieco pogniecione, niemniej po naprostowaniu można założyć. Natomiast osobiście uważam, że przy kwocie 114 zł to raczej nie opłaca się jeździć i tracić kasę na paliwo w poszukiwaniu tańszych łożysk.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa lozyska stozkowe tak? a mnie to jeszcze ciekawi jak to jest ze jedno lozysko jest mniejsze w srdku np a 2 jest szersze ja to myslalem ze ta rura jest jednakowej grubosci co w nie wchodzi :icon_mrgreen: zobacze przy okazji czy beda mieli lozyska takie narazie pytalem w 2 sklepach to 2 lozysko by mieli z 1problem :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...