Skocz do zawartości

Pomocy


LARSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... jak powiedział kiedyś znany japończyk o ichniejszych silników :) - "żywotności motocykla nie mierzy się ilością przejechanych kilometrów, a ilością zimnych rozruchów"...

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest to wyraźne cykanie czy raczej ciche brzęczenie, jak wyraźne cykanie to przekaźnik próbuje załączyć rozrusznik, ale ma za słabe napięcie czyli najprawdopodobniej aku

 

jeśłi jest to ciche brzęczenie to możesz słyszeć pompe paliwa a przekaźnik od rozrusznika nic, wtedy mógłby być bezpiecznik lub przekaźnik, sprawdź na wciśniętym guziku rozrusznika napięcie na rozruszniku czy tam w ogóle cokolwiek dochodzi, jak coś dochodzi to też raczej aku, jak totalnie nic to albo aku ma już totalnie dość albo właśnie przekaźnik lub bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez stawiam na akumulator (niestety w tym sezonie mialem tak samo), sprobuj odpalic z innego zrodla pradu.

 

Aku po podladowaniu moze miec prad na ruszenie rozrusznikiem ale juz nie koniecznie na tyle skutecznie aby odpalic (slaba iskra), a z biegiem czasu coraz mniej pradu magazynuje - nawet po doladowaniu na ful.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem wyrzuć akumulator :(

jeśli aku jest doniczego to itak go wyrzuci mondralo

wiedz że miałem taki problem jak LARSON motocykl był cały czas pod ładowarką motocyklową (prawidłowo podłączony)i co taka sama sytułacja jak u kolegi sprawdziłem podłączenia kilka dni mineło i to samo Podłączyłem inny prostownik (mocniejszy ) na kilkadziesiąt minut i wszystko ok aku działa do dzisiaj tj 2 lata dodam że ładowarka jest i była sprawna

Edytowane przez czaki38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...