Skocz do zawartości

Sprowadzanie motocykla z Anglii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P mam kilka pytań odnośnie sprowadzania motocykli z Anglii , ponieważ mam możliwość sprowadzania motocykli z angli i zastanawiam się nad handlem tymi motocyklami. Przede wszystkim sprowadzałbym Yamahy YZ

 

Moje pytania

1- Czy sprowadzając full crossa z wysp trzeba płacić jakieś opłaty ??

2- Ile można teoretycznie zarobić na takim motocyklu ?? i czy to się w ogóle opłaca ??

3- Czy jest jakiś limit motocykli które można sprowadzić ??

 

i pytanie z innej beczki

- Czy jest wam znana firma wulfsport ?? kupiłem ostatnio kask tej firmy (crossowy ) z szybką ... nie miałem jeszcze możliwości go testować ... jak ktoś ma jakieś opinie na ten temat to proszę o ich wyrażenie :icon_question: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin: mam kilka pytań odnośnie sprowadzania motocykli z Anglii , ponieważ mam możliwość sprowadzania motocykli z angli i zastanawiam się nad handlem tymi motocyklami. Przede wszystkim sprowadzałbym Yamahy YZ

 

Moje pytania

1- Czy sprowadzając full crossa z wysp trzeba płacić jakieś opłaty ??

2- Ile można teoretycznie zarobić na takim motocyklu ?? i czy to się w ogóle opłaca ??

3- Czy jest jakiś limit motocykli które można sprowadzić ??

 

 

 

Przede wszytkim to uzupełnij profil - wiek, motocykl.

 

1. Jesli to nie zarejestrownae i nie bedziesz rejestrował - to nie.

2.Co to za pytanie??? Ile ty masz lat 14???To wsyzstko zalezy od tego za ile kupisz ten motocykl, w jakm on jest stanie, ile cie wyniesie transport i za ile go sprzedasz.

3.To zalezy czy na os fizyczna,czy jako firma.

widze ze nie masz o tym pojecia - wiec przymysl jeszcze transport bo tno nie taka prosta sprawa.Masz bardzo duzo info na Forum na temat sprowadzania z UK. Uzyj opcji szukaj przed napisaniem posta.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...