Skocz do zawartości

Wesele 29.03.2008 Ostrówek; Majdan


Listek31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzajcie tak z tym myciem :smile: Przynajmniej widac ze moto intensywnie uzywane i to nie tylko w sloneczna pogode :icon_rolleyes:

 

Wiesz to tak z poprzednim postepowalem...jak przyszlo mi go sprzedac to syf musialem czyscic benzyna ekstrakcyjna, bo nic zwyklego do mycia nie chcialo tego domyc hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wczorajszą paradę w tak przecudnym deszczu :buttrock:

W butach woda :evil: , moto usyfione :eek: , mucha porządnie zmokła :flesje: , ale przejażdżaka była super :lalag:

Degustacja ciasta odbyła się w 2oo :icon_razz:

 

Pozdrawiam,

R.

 

P.S.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Państwa Młodych :flesje:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim jeszcze raz za jazde w tak piękny i słoneczny dzien jaki nam sie trafił wczoraj he he.

Młodzi prosili aby jeszcze raz wam podziękować.

Goście byli bardzo miło zaskoczeni - i przez pół wieczoru rozmawiali o was, podziwiali za upór i śmiałość w jeżdzie w takich warunkach.

Jak również miło im było gdy blokowana była droga dla nich żeby przjechali - rozmowy o tym ostro się toczyły teściowie nie nadążali nowych butelek donosić.

Postaram sie dorwac jakieś foty z wesela i może film to zobaczymy jak to wyglądało z boku.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

Jak by co jestem do waszej dyspozycji w ramach rewanżu

 

P.S. Numer światkowej to 37 - buta he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wczorajszą paradę w tak przecudnym deszczu :buttrock:

W butach woda :evil: ,

nic mi nie mów... noc na kaloryferze, 160 km wietrzenia, cały dzień na słonku a ciuchy nadal nie do końca suche :icon_razz:

 

Jak by co jestem do waszej dyspozycji w ramach rewanżu

 

 

nie omieszkamy tego wykorzystać :biggrin:

Listek Ty zyjesz??!! Tak szybko:D

o to samo chciałam zapytać :bigrazz:

 

ale może jutro sie okaże, że Listek nie pamięta umieszczania tego posta na forum :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobrze było.

Tak jak przypuszczałem upodliłem się ale po szlachecku

Do 6 czy 7 szaleliśmy nawet się nie zorientowałem jak zaczeło sie rozjaśniac.

A morze wódki wypiłem.

Dziś o 11 obudziła mnie mama Pawła i powiedziałą abym wstawał bo trzeba jechać na poprawiny i dalej balować - kochane szaleństwo

Byłem na poprawinach ale już nie mogłem patrzeć na wódkę jakaś awersja - ale na szczęście już mi przeszło he he

Onie to będą walczyć jeszcze pewnie ze dwa dni - bo sale trzeba posprzątać he he.

Dzięki bardzo jeszcze raz że pojechaliście

Pozdrawiam Listek

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam tym co jechali, że wstępnie na sobotę umawiamy się na degustację podziękowań :bigrazz: a gdzie i w jakich warunkach zależy od pogody :)

Jak rozumiem czekamy na opady deszczu! bo inaczej to nie to samo :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam tym co jechali, że wstępnie na sobotę umawiamy się na degustację podziękowań :D a gdzie i w jakich warunkach zależy od pogody :buttrock:

jak dla mnie to moze padac :D Wsrod prezentow bylo jakies szklo i cos z tym przeciez trzeba bedzie zrobic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...