Skocz do zawartości

Odebrałam swoje 2gie moto


Dzidzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach wieczornych zostało mi przywiezione moto z Łodzi.

Śliczna :flesje: Honda CBF250 w srebrnym kolorze - Nazwałam Ją PERŁA

Jestem ;)

Będzie dzieliła garaż z Moto Guzzi V350 z '82 rocznika.

pozdrawiam :icon_razz:

Dzidzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach wieczornych zostało mi przywiezione moto z Łodzi.

Śliczna :crossy: Honda CBF250 w srebrnym kolorze - Nazwałam Ją PERŁA

Jestem :clap:

Będzie dzieliła garaż z Moto Guzzi V350 z '82 rocznika.

pozdrawiam :biggrin:

Dzidzia

 

Gratuluję, :clap:

 

koleżanko co przekonało Cię do CBF250? Ja zastanawiam się nad CBF250 lub YBR250. Nie miałaś takiego dylematu?

 

A może coś wiesz czego ja jeszcze nie wyczytałem w necie?

Tylko nie pisz, że to dla kobiet bo i to nie przejdzie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, ;)

 

koleżanko co przekonało Cię do CBF250? Ja zastanawiam się nad CBF250 lub YBR250. Nie miałaś takiego dylematu?

Miałam problem z wyborem, ale były okoliczności, które były za i przeciw tym 2 maszynom.

Otóż mój wybór kierowny był obsługą klienta, podejściem, serwisowaniem i możliwością zakupu.

W Kielcach otwiera się nowy salon Hondy, Yamaha już jest( ale czekałabym na sprzęt dłużej).

Dostałam miłą ofertę i stwierdziłam, że chcę mieć Hondę, bo ma jakąś historię według mnie.

Maszyny są bardzo do siebie podobne. Ja nie miałam możliwości nawet przetestowania, mając salon "pod nosem". Takie życie. Były jakieś trudności ze ściągnięciem.

 

A może coś wiesz czego ja jeszcze nie wyczytałem w necie?

Tylko nie pisz, że to dla kobiet bo i to nie przejdzie.. :buttrock:

Czy dla kobiet? To zależy Kto co lubi. Powiem tylko, jest to maszyna, która tak naprawdę nie wygląda jak na 250kę w odniesieniu do mnie. Zgrabna, zwinna i przez przypadek została postawiona na koło z 90kg osobą.

Taki mały diabełek. Testowałam Ją troszkę po lesie, w ruchu miejskim i na trasce. Nie była to jakaś duża odległość, ale 41km ( zważywszy na pogodę panującą :( ). Zachowuje się miło, wdzięcznie i biegi ładnie wchodzą, taka typowa 250ka, jak w szkołach jazdy. Proponuję się szybko obejżeć co do zakupu, bo z tego co się orientuję to idą jak woda. W sumie to 2007 rocznik :biggrin:

pozdrawiam

Dla ciekawskich zdjęcia poniżej :D

 

Moja ukochana PERŁA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sprzecika Do zobaczenia na trasie.

Dziękuję i szerokości życzę. :icon_rolleyes:

 

Ps. Gdzie otwiera sie salon Hondy w Kielcach??.

Salon otwiera się na rogu al.Solidarnosci. Pomiędzy salonem Peugeota, a Mc. Donald's.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...