Skocz do zawartości

Ustawka na Kazimierz


Belgu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Belgu odpadł z wycieczki i wkradło się trochę bałaganu i braku konkretów, więc...

Spotykamy się na Shell-u na Wale na wylocie w kierunku Puław (za rondem na końcu dwupasmówki na Wale, po prawej stronie...).

Niedziela, godzina 10:00 CZASU LETNIEGO (już po przestawieniu zegarków :wink: ...),

10:30 ruszamy...

Prędkość spacerowa :crossy: ...

Mam plan trasy (wg.Belga...), oczoje*na kamizelka lidera też się znajdzie :)

Kuba deklarował pomoc z zakresu znajomości tamtych okolic, więc chętnie skorzystamy.

Przy okazji - Kuba, zarzekałeś się, że polecisz przy najbliższej okazji, więc ruszamy od Ciebie z garażu - bedziesz miał okazję na rewanż - wizja lokalna Twojego garażu :)

Pierwsza modyfikacja trasy - zapominamy o promie :crossy: - jeszcze nie działa :evil:

 

Jakieś pytania?

 

Pozdrawiam,

R. :crossy:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu pojeździcie dookoła domku :bigrazz:

albo jeszcze lepiej to zostańcie w domku w ciepłych papuciach

jak nie macie ochoty pojeździć to nikt nikogo nie zmusza :bigrazz:

no pobij nas jeszcze za to :cool: chyba chodzi o to, żeby coś wspólnie ustalić, nie? czy też ci, którzy maja inne propozycje mają się zamknąć i najlepiej nie zaglądać do tego tematu? :biggrin:

 

weź pod uwagę, że w związku ze zmianą czasu godzina 10 to będzie tak jak 9.

temperatura mi nie przeszkadza(chociaż jest to pretekst, który mógł Was jakos przekonać :biggrin: ), bo na 9 jeżdżę do pracy i da sie przeżyć. ale wstawanie w niedzielę o te porze nie jest tym, co tygryski lubia najbardziej.

 

tak jak napisałam-jeśli większość ustali, że jednak 10, to się jakoś doturlam o tej nieludzkiej porze. jednak moja(i z tego co zauważyłam nie tylko moja, choć dużo nas nie ma) propozycja jest taka, żeby jednak odrobinkę to przesunąć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie karze wam jechać o tej nieludzkiej porze :icon_twisted:

tyle że weźcie pod uwagę że później będzie trzeba się śpieszyć

a jakoś nie uśmiecha mi się wracać po ciemku

im więcej słoneczka zaliczymy tym lepiej

pliss

przestańcie marudzić i wydziwiać

10 na stacji schela i w drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakoś nie uśmiecha mi się wracać po ciemku

a co? za zimno wieczorkiem? to może papucie i tak dalej? :icon_twisted:

 

po raz trzeci tego samego pisać nie będę....

 

a tej dyskusji by nie było, gdybyś nie zaczął pisać takim "tonem". a tak to masz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...