Skocz do zawartości

Problem z xj 600


Zyga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak czyli wszystko jasne po tygodniu dwóch jest problem z odpaleniem czyli te typy tak maja

ale ja niemoge odpalic moto po postoju juz 5-8 godzin wtedy sie ratyje wlaniem benzyny

do cylindrów i zapala odrazu i normalnie chodzi az do postoju i tak wkoło.

Niewiem czego niezapali choc paliwo jest w gaznikach a swiece nadal suche

niepomaga nawet czymanie kranika w pozycji pri caly dzien.

Moze ktoś mial taki klopot jak ja?Czy to wina kranika czy cos innego.

Sezon coraz bliżej a ja dalej piechot motocyklowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, musze jesze dokladnie sprawdzic ale chyba od wrzesnia jezdze na PRI, ale nigdy nie mialem problemu z odpaleniem moto (od kupna jeszcze nei dotykalem kranika)

 

Oleju też pewnie nie musisz dolewać bo benzyna trzyma poziom. ;)

A moze jeździsz juz na samej benzynie zamiast oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio sprawdzalem to olej sie miescil miedzy gorna a dolna kreska, ale ostatnio przez to okienko nic nie widac(jest cale biale w serwisei mowili ze zaparowalo) wiec nie sprawdzam, jak silnik zacznie wydawac dziwne dzwieki to doleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

A ja mam problem u kolegi z kranikiem że w każdej pozycji wyjeźdza do zera paliwo. W czym może tkwić problem. Proszę o wszelkie info . Moto chodzi oczywiście Yamaha XJ 600 z 93r.

W baku sa dwie rurki, jedna dluzsza, druga krotsza. Tymi rurkami paliwo dochodzi do kranika. Gdy poziom paliwa spadnie ponizej dluzszej rurki, trzeba przelaczyc na rezerwe. Tak to mniej wiecej dziala. U Twojego kolegi ta dluzsza rurka prawdopodobnie spadla z krocca, albo w ogole jej tam nie ma.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...