Skocz do zawartości

HALO LEGIONOWO I OKOLICE


jaworkawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda - dało się polatać (niestety samemu) - nie było słońca, ale deszcz też nie padał.

Co do niedzieli to możemy się ustawić, np. na shellu o 10.00

Pozdro

 

 

ps. Mam nadzieję, że tym razem ktoś się pojawi :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niedzieli to możemy się ustawić, np. na shellu o 10.00

Odzewu nie ma - więc odkładamy temat wspólnego latania w oczekiwaniu na lepsza pogodę (może w końcu przyjdzie :flesje: )

Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzewu nie ma - więc odkładamy temat wspólnego latania w oczekiwaniu na lepsza pogodę (może w końcu przyjdzie :flesje: )

Pozdro :crossy:

 

Mam zamiar jutro polatać, nie wiem jeszcze o której, zobaczymy jak z pogodą - możemy sie zdzwonic jakby co :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - dało się polatać (niestety samemu) - nie było słońca, ale deszcz też nie padał.

Co do niedzieli to możemy się ustawić, np. na shellu o 10.00

Pozdro

ps. Mam nadzieję, że tym razem ktoś się pojawi :biggrin:

 

Motyla noga, troche za póżno trafiłam na wątek, bo bym się z Tobą chętnie dziś na wycieczkę wybrała...się właśnie szykuje na mały spacerek, bo naprawde nie chce mi sie siedziec w domu... Tak na przyszłośc to ja jak najbardziej otwarta na propozycje...motocyklowe rzecz jasna :>

 

Swoją drogą może macie jakies fajne traski w okolicach do polecenia?

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, troche za póżno trafiłam na wątek, bo bym się z Tobą chętnie dziś na wycieczkę wybrała...się właśnie szykuje na mały spacerek, bo naprawde nie chce mi sie siedziec w domu... Tak na przyszłośc to ja jak najbardziej otwarta na propozycje...motocyklowe rzecz jasna :>

 

Swoją drogą może macie jakies fajne traski w okolicach do polecenia?

 

Witam :flesje:

Na pewno jeszcze będzie niejedna okazja na wspólny wypad :flesje: :) :clap: :)

Co do tych tras w okolicach, to sam bym chętnie jakieś nowe i fajne poznał... Jak dotąd, to jeździmy gdzie nas maszyny poniosą :) Ostatnio na przykład poniosły nas tak: Legionowo-Modlin-Pomiechówek-Nasielsk-Pułtusk-Wyszków-Brok-Łochów-Radzymin-Białobrzegi-Legionowo

Pozdro :wink:

 

 

Gdyby ktoś miał dziś czas i ochotę polatać, to dzisiaj o 13.00 na shellu będę ja i KrisP.

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę na mały spacerek ;), dzisiaj późnym popołudniem ??? ( godzina i miejsce zbiórki do ustalenia)

Na razie ustawiśmy się z Krisem o 13.00 na shellu. Co do wieczora to która godz. masz na myśli?

 

 

Jeżeli nie za późno, to może...

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 17-tej podjade na shell. Zapraszam na :) :flesje: :icon_mrgreen:

Niestety do Legionowa wróciłem później. Zrobiliśmy dziś z Krisem całkiem ładna trasę (mi wyszło 270 km - m.in. Pułtusk, Maków, Ostrołęka, Przasnysz)

Tak przy okazji to dzięki Kris - fajnie sie latało :clap: (a mieliśmy pojeździć tylko godzinę :biggrin: )

Może innym razem uda się nam lepiej zgrać :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do Legionowa wróciłem później. Zrobiliśmy dziś z Krisem całkiem ładna trasę (mi wyszło 270 km - m.in. Pułtusk, Maków, Ostrołęka, Przasnysz)

Tak przy okazji to dzięki Kris - fajnie sie latało :lalag: (a mieliśmy pojeździć tylko godzinę :D )

Może innym razem uda się nam lepiej zgrać :wink:

Pozdro

 

 

Było jak zwykle :lalag: , dzięki :crossy: .

Sorki, że w drodze powrotnej odłączyłem się w Pułtusku, ale spieszyło mi się (już byłem spóżniony) i poleciałem najkrótszą trase powrotną - czyli po "białej" :) :) :)

Do następnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dziecka w Domu Dziecka na Białołęce!!!

Witam na pewno widzieliście już ten temat na głównej stronie.

Więc może polecielibyśmy większą ekipą z legionowa i okolic?!

Czy ktoś jest chętny???

Edytowane przez ponton87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dziecka w Domu Dziecka na Białołęce!!!

Witam na pewno widzieliście już ten temat na głównej stronie.

Więc może polecielibyśmy większą ekipą z legionowa i okolic?!

Czy ktoś jest chętny???

 

Ja bym się wybrał. Może spotkamy się o 1430 na shellu i polecimy razem. :evil: ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...