Skocz do zawartości

HALO LEGIONOWO I OKOLICE


jaworkawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem, słyszałem (czytałem), że Paweł teraz robi "w prasie" :wink: chyba że jest jednak inaczej :biggrin:

od razu mówię, że nie od niego samego, może coś tam robi dla znajomych :biggrin:

pozdro dla Niego, moja cebra miała kiedyś przywilej być przeglądana przez fachowca po zakupie, zrobione było to i owo... :lalag: gicior

 

pzdr

 

Zgadza sie. Borut sie zamknal. Spotkalem go na extreme moto. Ale mam miejsce gdzie pracuje szpenio wyszkolony przez Boruta :biggrin: W dodatku jest to autoryzowany serwis Hondy :crossy: . Jako ze sie rozkrecaja to maja ceny dobre. Na fachowosc bym nie narzekal. W razie co moje przyjaciel kierujew wszystkim co sie tyczy motocykli

Kurde, sprzedalem big zeta i chwilowo odpadam ze wspolnego latania :biggrin: nie liczac weekendowych przelotow po legionowie na zoltym supermoto :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Zet byl gitara to fakt. Niepowtarzalny bo kolor jedyny w swoim rodzaju hehe. Latalem nim po torze tak ze nie moglem juz wkrecic dystansow w stopki bo wytarlemw nich gwint. Przy okazji iskrzyl jak zly ;)

 

W tamtym seoznie trzasnelem prawie 12 tys km praktycznie po wawce i

znudzilo juz mi sie takie latanie.

 

Teraz czas na jakies supermoto, cos co wazy 120 kg i ma 60 km , to bedzie dopiero jazda :) :)

Edytowane przez chichio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano. Na spotkaniu 10 bylem ale dopiero niedawon na forum sie zalogowalem :) jak bedzie jakis wypad to dajcie znac w tym watku, bede czytal systematycznie wasze plany :icon_mrgreen: Poznalem kolejnego motocykliste z Jabłonny na hondzie 600rr niestety nie ma netu jeszcze ale tez bedzie chetny na wypad gdzies. to czekam na Konkretny termin, narazie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jacyś chętni na wspólne latanie w ten czwartek?

Proponuję spotkać się na shellu o 10.30

 

 

Pozdro i oby tylko nie padało :)

 

Mała zmiana planów - przełóżmy to o godzinę - na 11.30 (o ile ktoś się pojawi bo odzewu na razie brak :lalag: )

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda bardziej barowo-warsztatowa niestety. Może sobota lub niedziela będą lepsze?

 

 

No niestety, coś kiepsko z pogodą dzisiaj, może faktycznie sobota lub niedziela.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...