Jump to content

Recommended Posts

Jak juz inwestujesz to w cos naprawde dobrego i nie zaluj kasy, bo jesli tanio kupujesz, kupujesz dwa razy - i zazwyczaj to sie sprawdza.

Ja gdybym dzis na sobie mial jakis plastik nie stalo by sie to co sie stalo.

odpusc sobie tego datexa,

Link to comment
Share on other sites

Siema,posiadam ta zbroje juz dobry miech ,nie przeszkadza w jezdzie nie wiem jak chroni przed upadkiem bo jeszcze gleby nie mialem w niej.Jak za ta kase to dla mnie wykonanie jest ok czasami trzeba sprawdzac te "szelki" plastikowe co sa na barkach bo śrubki potrafia sie poluzować.Pozdrawiam

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...