Skocz do zawartości

Jazda w dwie osoby


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jelsi ktos jedzie ze mna pierwszy raz to lubie go stresowac ;-)

czyli: strzelanie ze sprzegla na 1 przy rozpedzaniu ;-) , specyficzny slalomik praktycznie na plasko :lol: , "przycieranie buta na zakrecie" po tym zestawie wystarczy sie zapytac jadacego z tylu pasazera "a jechales kiedys jako pasazer tylko na przednim kole ? (stoopie)" efekt murowany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei, z moim qmplem raz mijalisy zatloczone skrzyzowanie podczas oberwania chmury :D ludzie sie na nas patrzyli jak na idiotow... ale to nie wszystko, za szybko puscilem sprzeglo i ze 2-3m przejechalismy na tylnim kolo :D, szkoda ze nie widzieliscie min kierowcow jadacych z przeciwka (bylo to skrzyzowanie przy C.H Szembeka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "plecak" zaczyna warjować jak zbliżam sie do zakretu lub skrzyzowania wtedy sie dopiero zaczyna (okrzyki zatrzymaj sie :!:D A jesli jade z kims drugi raz ,albo wiecej razy to jest bardzo cicho i nikt mi nie krzyczy bo wie ,że i tak w odpowiednim momecie zaczne hamować :D A niekturym bardzo sie to podoba i przy wyprzedzaniu (Dawaj :!: Bierz go :!: Dawaj :!:

 

Ale osobiscie wole nie jezdzić z łomami które nigdy nie jezdziły ,bo to może sie zle skonczyć a ja nie mam zamiaru za nikogo odpowiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasażerowie (nowi) bardzo boją się pokonywania zakrętów w

głębokich pochyłach. Najgorzej, jak się przechylają w przeciwną stronę

niż zakrętu.

 

I tu sie zgadzam ,bo wtedy jedziemy prosto :!:

 

Icea: jak pojechałeś na tylnym kole na śliskiej ulicy??

To że była mokra nie musi znaczyć ,że była tak sliska zeby nie dało sie poderwac moto na jedno. Ale moge sie mylić.

Tak wiec icea powiedz nam jak to zrobiłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...