Skocz do zawartości

Szybkie ustawki na ustawki na kołokominowe śmiganie...


Darek...
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Co do 8 czerwca to wszystkie znaki na niebie...

jak i na ziemii...

oraz te nakreślone przy pomocy gości z Wylatowa

niewątpliwie świadczą o tym, że w tym dniu odbędą się zawody motocrossowe w Lipnie!

Będzie to kolejna runda crossów 85ccm i quadów 250ccm pozostałe pojemności już 27 lipca.

Wszystkich chętnych zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na 31.05 :

Zbiórka przed wyjazdem na akcję MotoBydzi do młodzianków z Domu Dziecka w Inowrocławiu w sobotę od 8.30 na Rynku Nowomiejskim. Ruszamy punktualnie o 9.00. Ze względu na wczesną godzinę prujemy prosto na Inowrocław. Tam połączymy się z MotoBydziakami na parkingu przed Mc’Donaldem (ul. Bpa Laubitza 1).

 

Proponuję zabrać jakąś kaskę (każdy według własnych możliwości). Zbierzemy to do kasku i przekażemy Motobydziakom. Mają już konkretne pomysły na zagospodarowanie zgromadzonego szmalu. Oni prowadzą własną, imienną listę darczyńców. Myślę, że będzie lepiej, jak my wystąpimy pod wspólny szyldem :-) Jeżeli ktoś posiada jakieś rzeczy, które mogą się przydać dzieciaczkom, to wielce wskazane jest ich zabranie.

 

Oni wsparli naszą akcję do Głuchowa. Jest okazja do rewanżu. Najważniejsze jednak, że ponownie, w tym wypadku w innym miejscu, można wywołać uśmiech na twarzach dzieci, które nieczęsto mają powody do radości. Wiem, że na Was można liczyć!!! ;-)

 

I jeszcze 01.06 :

Zbieramy się od 13.30 do 14.00 na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Robimy szybką ściepę do kasku i lecimy na małe zkupy. Kiełbacha na ognicho, jakieś słodycze, a trochę gotówki zostawiamy na lody, które zakupimy na miejscu. Każdy pomysł na zapewnienie dzieciaczkom atrakcji mile widziany

 

Liczę na niezawodne przybycie. Niech to będzie dla nich sympatyczny dzień dziecka

 

 

Kto może niech będzie zapraszamy MT !!!!

 

Pozdro Goy@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym był wdzięczny Alex bo coś mi sie obiło o uszy a po za tym znalazłem tego linka: http://www.paleniegumyturek.hardcore.pl/

 

W sobote bylem...motorek opity...informacja o biciu rekordu potwierdzona...ma byc.

 

Pozdrawiam,

Alex

 

p.s. wracajac w sobote w nocy na miejscu w domu zrobilem zdjecie przedniej szyby...wygladala jak owlosiona - pare tysiecy muszek mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mariusz....o 20 nie pizga, zwłaszcza w czerwcu(patrz data) :crossy: aczkolwiek teraz też nie, zazwyczaj o tej porze się lata ostatnimi czassy, 6-10 stopni, w miarę sucho, daje się radę :D

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

 

p.s. co do pasa koronowskiego, to z tego co wiem, to i jutro jest tam około południa spotkanie na (*), między innymi chłopaki ze stunt poland

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Mario! z tobą umawiać się na śmiganie... info w czerwcu pobudka w listopadzie, własnie skończyła sie moja cierpliwość :icon_mrgreen:

 

Tak jest Madzia, kalesony pod kombiak i można dać rade :biggrin:

 

 

Jutro o 10 na stacji bp ul. Broniewskiego jedziemy na pas zapalić [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 10 na stacji bp ul. Broniewskiego jedziemy na pas zapalić [*]

I jak wypalilo Wam z tym pasem w niedziele ?

Ja mam takie marzenie aby odnowic kontakt ze starymi znajomymi motocyklistami, ostatnio mialem niewiele czasu. Jak bedziecie mieli jakies propozycje spotkania to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...