Skocz do zawartości

Szybkie ustawki na ustawki na kołokominowe śmiganie...


Darek...
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Romans napisał

 

Ps. Może założyć osobny temat takich szybkich wyjazdów małych grupek z traską i punktami na pojenie maszyn i kierowców, gdzie inni ew. mogliby dołączyć?

Więc może wzorem z zaprzyjaznionego forum i za pomysłem Romansa :crossy: będziemy umieszcza tu informacje o ustawkach :) max 24 godziny przed.I nie rozpisywac się na żadne tematy ,tylko kiedy,gdzie ,z kąd i o której.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Yano niestety w niedziele mam wizyte u chrzesniaczki - spoznione urodziny... moze nastepnym razem..

 

nie byles czasem kilka dni temu w Wilmacie ? duza cytryna rej. Goya ?

 

pozdrawiam,

Alex

p.s. uwazajcie jutro ma kropic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Yano niestety w niedziele mam wizyte u chrzesniaczki - spoznione urodziny... moze nastepnym razem..

 

nie byles czasem kilka dni temu w Wilmacie ? duza cytryna rej. Goya ?

 

pozdrawiam,

Alex

p.s. uwazajcie jutro ma kropic...

 

Yano był, a Goy@ to ja :( puszka Goy@ ,a moto ma Yano :())

 

:icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 11.00 a 13.00 będziemy się z Azbestem ( R6 i banditor) szlajać pewnie po prowincji Toronto (sobota), może w kierunku Bydzi, albo innym, bez celu tak "se", jak nie będzie padać.

 

Ci, którzy nie są w posiadaniu , w razie czego 501 414 512, pozdrawiam

 

 

 

(Stopka nie jest zła, miejscówka całkiem całkiem :icon_exclaim: )

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak bedziecie w Golubiu-Dobrzyniu polecam nalesniki w knajpie Yellow cup cafe...(dojazdowka do rynku), jest kominek i dobre jedzenie :)

 

Pozdrawiam,

Alex

 

Alex ale my będziemy pełni grilem :(

 

:(

 

 

Między 11.00 a 13.00 będziemy się z Azbestem ( R6 i banditor) szlajać pewnie po prowincji Toronto (sobota), może w kierunku Bydzi, albo innym, bez celu tak "se", jak nie będzie padać.

 

Ci, którzy nie są w posiadaniu , w razie czego 501 414 512, pozdrawiam

(Stopka nie jest zła, miejscówka całkiem całkiem ;) )

 

Czekamy słonko na was jutro !!! :( :icon_exclaim:

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Goya wobec tego Yana widzialem..nastepnym razem pomacham... A Ciebie Goya mam w Znajomych - mam nadzieje, ze wkrotce poznam na zywo :icon_mrgreen:

Yano duzy grill czy maly...jak dobre to male conieco sie zmiesci :buttrock: nawet po grillu..

 

pozdrowienia,

Alex

p.s. milego smigania ja dzisiaj off..postaram sie jutro zajrzec chociaz na chwile pod aule..ok. 13tej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...