Skocz do zawartości

Lampy "ufo"


scooby_bp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką lampę, nie jest to żadna acerbisa ani ufo ale świeci bardzo dobrze ma 2 halogenowe żarówki i kosztowała mnie na allergo 120zł.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamsel twoja lampa to taka "no name"? nie pamietasz jakiej mocy masz tam halogeny? a mają taką opcje że długie albo krótkie światła??

 

 

 

Grebur dzięki wielkie;] sam zaraz poszukam jeszcze:D i jak dla mnie to 2 i 4 lampa w sumie takie same, najlepiej sie prezentują. 1 i 3 takie jak dla mnie troszke... no takie dziwne;]

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamta co podałes z mielocha mi sie wydaje ze bedzie lepsza...przynajmiej bedziesz miał długie/krotkie. roznica w cenie nie jest duza. zastanow sie dobrze nad tym.

 

 

popieram, dodatkowo strumień światłą będzie właściwie skierowany

 

te na halogeny kuchenne świecą gdzie popadnie i do tego mają krótki zasięg

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamsel twoja lampa to taka "no name"? nie pamietasz jakiej mocy masz tam halogeny? a mają taką opcje że długie albo krótkie światła??

 

Tak moja lampa to "no name" niestety nie ma krótkich ani długich, kupiłem ją z tego względu że starą potrzaskałem ale nie sąde aby ta co mam teraz świeciła o niebo lepej zasięg świecenia i jakoś jest poruwnywlna no ale mi nie są potrzebne krótkie-długie ze względu że hard enduro (nie wiem czy bez jakiś kondensatorów i innych pierdół się da zrobić to) no i nie śmigam wcale po ulicach (prawko)

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde. to teraz mam dylemat. bo najbardziej podoba mi się ta pionowa;/ nie wiem będe musiał to jeszcze dobrze przemyśleć;/ a nie wiecie czy jest taka możliwość żeby tak zrobić w tej pionowej ze krótkie to jeden halogen a długie to dwa halogeny??

 

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item321238199_motoj...lna_carbon.html

to kształt ufo ale podobno bardzo dobrze świeci, kolega z lublina mowił mi zeby tych z halogenami nie kupywać.

i jak ta lampa według was??( oczywiscie brał bym czarną nie carbon:D)

 

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma którkie-długie a raczej ma, ty masz tyle kasy na lempe to możesz kupić. Może ktoś z forum takową kupił to niech ci powie jak sie spisuje z obrazka nie da się przewidzieć jak będzie się sprawowała.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega miał taką i tamte wcześniejsze z halogenami. To pisał mi ze z tymi halogenami jak latarni sa to spoko, ale jeżeli niema to lipa. A ta mówił ze bardzo dobrze świeci. ale czekam może ktoś z forum ma taką i sie wypowie

 

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można wogule sprzedawać te ufoki przecież to nigdy nie dostanie homologacji

 

Mam to http://moto.allegro.pl/item325902102_mini_...lna_czarna.html w Simsonie S oświetlenie drogi zadowalające, nie ma homologacji i plastik nie najlepszej jakości łatwo się rysuje i nie jest bardzo elastyczny jak na owiewkę do enduro, opaski pasują tylko do widelców upside-down dużych motocykli, żarówka H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...