Skocz do zawartości

mój pierwszy sprzęt


przeswit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wczoraj kupiłem Swój pierwszy motocykl... bynajmniej nie pierwszy prawdziwy, a... pierwszy :icon_eek:

Jak narazie wrazenia super, pozatym że nic nie ogarniam ;P

 

Mam uczucie, że co chwilę rozwalam skrzynie biegów, poniewaz opona z tylu do wymiany, a jeździłem jak dotąd tylko po mokrym asfalcie, zdązyłem już ze 3 razy uślizgnąć tylnie koło... Ścigałem się z dwoma taksowkarzami... tzn oni ze mną zajeżdzając mi droga i powodując niemałe stresy... spotkałem się z kolesiem który wyskoczył z przystanku na ulicę, aby wystartowac mnie spod świateł.... pchałem moto, bo skończyła mi się benzyna.

 

No dobra, a pozatym to wrażenia super... wielka frajda, banan na twary -> łzy na twarzy, gdy obwoziłem kolege bez kasku na głowie... powoli przybywa mi odwagi i przeciskam się w korkach... po prostu super.

 

Ale teraz główny pytanie szukam Kogoś kto jeździ CBR 600 F1, mieszka w Wawie i mógłby przejechać się tym sprzętem i powiedzieć, czy wszystko OK. Wydaje mi się, że coś nie do końca super jest stan tylnego zawieszenia... może to wina tej opony którą chcę zaraz wymienić.

 

Może jeszcze coś o sobie ... mam prawko (także A ;P ) Niestety zdałem za 2 razem.. zarówno terię jak i jazdy. Teoria -> prosta sprawa rprzyszedlem a 12, a tu się okazuję, ze egzamin miałem o 8, czy tam 9... super. Jazdy trochę lepiej -> pierwsza cześc (przygotowanie do jazdy), no i sprawdzam wszystko (po cichu, bez gadania), spoko, spoko, pcham ten sprzet do lini, wsiadam rozglądam sie i jadę... Ale facet "niestety nie mogę zliczyć tej części egzimnu, proszę powtórzyć".... no dobra wracam i zaczynam sprawdzanie od nowa... tym razem mówie co sprawdzam ... hamulce, swiatła, itd (nawet wspominam o ustawieniu lusterek, bo Kolo który zdawał ze mną obalał ostatnio u tego gostak, za to że nie powiedział że lusterk już były dobrze ustawione), no i tak sprawdza, pcham, wsiadam rozglądam ruszam... "niestety muszę ogłosić negatywny wynik egzaminu"... hmmm wielki ogłaszacz, po chwili nawet wyraził współczucie "a szkoda, niestety nie założył pan kasku".... no dobra, z drugim podejsciem do egzaminu było lepiej i tak oto od wczoraj od 20 jestem posiadaczem CBR.

 

Serdeczne pozdro dla Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Po pierwsze: Oddaj Motonga na przegląd i wymień tylnia opone!!!!

 

Po drugie: Zaczynasz jeździć więc nie szalej, bo może sie to źle skończyć!!!!!!

 

Po trzecie: Nigdy nie bierz nikogo na przejażdżke bez kasku!!!!!!

 

Po czwarte: Miłego śmigania życzę :icon_mrgreen:

 

Po piate: Użyj opcji SZUKAJ, właścicieli CBeRek na forum pod dostatkiem :notworthy:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Po pierwsze: Oddaj Motonga na przegląd i wymień tylnia opone!!!!

 

Po drugie: Zaczynasz jeździć więc nie szalej, bo może sie to źle skończyć!!!!!!

 

Po trzecie: Nigdy nie bierz nikogo na przejażdżke bez kasku!!!!!!

 

Po czwarte: Miłego śmigania życzę :icon_mrgreen:

 

Po piate: Użyj opcji SZUKAJ, właścicieli CBeRek na forum pod dostatkiem :icon_mrgreen:

 

Pozdro

 

1 -> OK, zamierzam to zrobić na dniach

2 -> Staram się i narazie (po 5latach samochodami) czuje się nie swojo robiąc więcej niz 8000 rpm i jak jest głośno ;)

3 -> Też, tak uważam... ale ja nie pisałem nic o wyciecze do Krakowa, tylko o przejechaniu się po ulicy...

4 -> serdeczne dzięki i wzajemnie !

5 -> Ok... znajde i co dalej, na PW do wszystkich? :crossy:

 

No dobra, ale może nie będzie mi potrzebne to, aby Ktos sie przejechał, jak pójdę na przegląd... Może zaczne od tego. Poszukam jakiegoś warsztatu w Wawie (chyba nie powinno być trudne) :)

 

PS: Nie rozumiem do końca forum... Ktoś mnie wczoraj wyzerował, ale już nie ma tego posta... Mam podziękowac adminom? Jeśli tak to dzięki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee bo ci sie krzynka zapcha.Ustawki zwego rodzaju.Zresztą z czasem poznasz ludzi.

 

pzdr

 

 

dokładnie dlatego pytam, bo uwazam, że lepiej zapytać, czy Ktos nie ma ochoty przejechać się w watku, niż na PW... już nauczyłem się że PW ma kosmiczna pojemność :banghead:

 

A co się dzieje, gdy zapełnie PW? kolejne wiadomości są kolejkowane, czy może giną? A jeśli giną, to wysyłający dostaje info o tym?

 

pozdro

 

Dziś idę ze znajomym popatrzec na moto... ale to w przerwie na lunch... nie wiem, czy w garniturze będzie miał ochotę się przejechać ;P Chyba skończy się na patrzeniu.

 

I pytanie od czapy, czy macie jakieś doświadczenie w wynajmowaniu limuzyn? Potrzebuje jedną, ale dosłownie, na 20 minut, na kurs praga -> centrum.... Nie wiecie jak to zalatwić? Czy realia sa takie, że muszę na to wyłożyć tyle kasy (najtaniej znalazłem za 600, bo wszysyc licza za pierwsza godzinę)? docelowo myślałem o 200-300 PLN :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, spokojnie, tu tylko sie chwalimy, daj sobie z kilka minut i zapoznaj sie z wszystkimi Działami Forum a następnie załóż Temat jak masz z czymś wątpliwości, ale podstawa to Opcja SZUKAJ.

 

Pozdro

 

Hej, lepiej się przyznaj, że nie wiesz co się stanei jak zapełnie się PW :()

 

Rozumiem, ze te kilka minut to odnośnie "pytania, czy ktoś sie chce przejechać".... nie chodzi mi o to, czy Ktoś chce się gdzieś wybrac, tylko sprawdzić moje moto.

 

Pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wczoraj kupiłem Swój pierwszy motocykl... bynajmniej nie pierwszy prawdziwy, a... pierwszy :banghead:

Jak narazie wrazenia super, pozatym że nic nie ogarniam ;P

 

Mam uczucie, że co chwilę rozwalam skrzynie biegów, poniewaz opona z tylu do wymiany, a jeździłem jak dotąd tylko po mokrym asfalcie, zdązyłem już ze 3 razy uślizgnąć tylnie koło... Ścigałem się z dwoma taksowkarzami... tzn oni ze mną zajeżdzając mi droga i powodując niemałe stresy... spotkałem się z kolesiem który wyskoczył z przystanku na ulicę, aby wystartowac mnie spod świateł.... pchałem moto, bo skończyła mi się benzyna.

 

No dobra, a pozatym to wrażenia super... wielka frajda, banan na twary -> łzy na twarzy, gdy obwoziłem kolege bez kasku na głowie... powoli przybywa mi odwagi i przeciskam się w korkach... po prostu super.

 

Ale teraz główny pytanie szukam Kogoś kto jeździ CBR 600 F1, mieszka w Wawie i mógłby przejechać się tym sprzętem i powiedzieć, czy wszystko OK. Wydaje mi się, że coś nie do końca super jest stan tylnego zawieszenia... może to wina tej opony którą chcę zaraz wymienić.

 

Może jeszcze coś o sobie ... mam prawko (także A ;P ) Niestety zdałem za 2 razem.. zarówno terię jak i jazdy. Teoria -> prosta sprawa rprzyszedlem a 12, a tu się okazuję, ze egzamin miałem o 8, czy tam 9... super. Jazdy trochę lepiej -> pierwsza cześc (przygotowanie do jazdy), no i sprawdzam wszystko (po cichu, bez gadania), spoko, spoko, pcham ten sprzet do lini, wsiadam rozglądam sie i jadę... Ale facet "niestety nie mogę zliczyć tej części egzimnu, proszę powtórzyć".... no dobra wracam i zaczynam sprawdzanie od nowa... tym razem mówie co sprawdzam ... hamulce, swiatła, itd (nawet wspominam o ustawieniu lusterek, bo Kolo który zdawał ze mną obalał ostatnio u tego gostak, za to że nie powiedział że lusterk już były dobrze ustawione), no i tak sprawdza, pcham, wsiadam rozglądam ruszam... "niestety muszę ogłosić negatywny wynik egzaminu"... hmmm wielki ogłaszacz, po chwili nawet wyraził współczucie "a szkoda, niestety nie założył pan kasku".... no dobra, z drugim podejsciem do egzaminu było lepiej i tak oto od wczoraj od 20 jestem posiadaczem CBR.

 

Serdeczne pozdro dla Wszystkich :buttrock:

 

 

siemka, jeżeli masz jakieś problemy z moto to moge sprawdzić Twoje moto (ja CBR f4) lub brat z teamu (vfr 750f), możesz mnie na gg znależć, często niedostępny ale pisz.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...