Skocz do zawartości

Cylinder tuningowy 60ccm do jawki


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
To prawda. Znakomita większość części wytwarzanych w Bolsce jest podłej jakości. Wystarczy popatrzeć na tak prozaiczną rzecz jak usczelki rzadko kiedy zdarza się aby były precyzyjnie wykrojone.

 

może i tak jest, ale to nie tylko made in Poland mają tą przypadłość... mam w garażu naprzykład uczszelke pod głowice do forda sierry i też nie pasowała, i teraz wisi nie potrzebna... a była niby niemiecka. poprostu jakość wszystkiego spada, aby mogli zarabiać ci, co je produkują!!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sparawa z cylindrem zalatuje lipą na kilometr. Dlaczego tak sądzę ? Otóż, nie można zmienić skoku tłoka więc aby uzyskać wymarzona pojemność trzeba rozwiercić cylinder do 44 mm (stosunek średnica/skok idealny) a wtedy boki tuleji chudna w oczach. zeby zachować naddatek na szlify tuleja musiała by być grubsza co powodowałoby konieczność wymiany głowicy bo zatoczenie na wystający fragment tuleji byłoby za małe (co z kolei powodowałoby by to, że cylinderek nie zmieści się w kartery o kanałach przelotowych nie wspominając), lub roztoczyć istniejącą głowicę tylko wtedy kształt komory spalania gwarantowałby spalanie stukowe.

 

Wątpliwy jest także wzrost mocy (nie sama pojemnością żyje silnika) gdyż wiazało by to się ze zmianą nastawów gaźnika, etc. Nie wiem czy mam rację, ale tak jakoś wpadło mi to do łba i chodziło od dłuższego czasu. To sie tym z wami podzieliłem.

 

Poza tym nigdzie (słownie: nigdzie) w necie (nawet w Czechach) ani w żadnym sklepie czy też wśród znajomych nie znalazłem wzmianki o takowym cylinderku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko no juz myslalem ze nigdy tego forum nie znajde adresu tego sklepu juz zabardzo nie pamientam ale wiem ze kolo dworca kolejowego w katowicach i nazywal sie AUTO-MOTO czy cosc takiego a i wiem ze majomi 2 sklepy i ten drugi jest gdzies na CHOPINA poszukaj ich stronki tam wszystko pisze a czy wzrost mocy jest to wam dopiero powiem we wakacje niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego cylindra. Sciemniacie jak niewiem co az mi sie chce :smile2: :laughing: . Zawsze wiejski tuning pomoże zakladasz Tak jak juz napisali Dresik zaprasowany w kancik :D na baku naklejka Kawasaki lub w tym stylu , na wetyl zakładasz koncowki z czaszka, na kasku naklejka Super Sport, na silniku V16, no i wydech od czarnej bmki jakiegos frajera:) i gogogo na wioche wszystkie baby beda twoje :D i to da ci ok 4KM no ,a predkosc bedzie wieksza bo nie bedzie takiego oporu powietrza na kantach :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze jest taki cylinder i moge to udowodnic a tak wogule nie poto tuninguje swojom Jwake tuningowac zeby wszystkie dziewczyny byly moje wcale nie potrzebuje do tego jakiegos zawawkowego motorku a poto tuninguje swojom Jawke zeby miec jakoms nie typowom odruzniajaca sie od innych i to jest cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze jest taki cylinder i moge to udowodnic a tak wogule nie poto tuninguje swojom Jwake tuningowac zeby wszystkie dziewczyny byly moje wcale nie potrzebuje do tego jakiegos zawawkowego motorku a poto tuninguje swojom Jawke zeby miec jakoms nie typowom odruzniajaca sie od innych i to jest cos

 

Z poczatkiem sie nie zgadzam ale reszte napisałes naprawde z sesem i tu cie moge poprzeć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

"Auto-Moto" Hurtownia Z. Danielak M. Pressler

40-061 Katowice, ul. Kordeckiego 1

woj. śląskie

tel. (032) 251-69-40 fax. (032) 251-69-40

 

"Auto-Moto" Sprzedaż Akcesoriów Samochodowych

40-093 Katowice, ul. Chopina 1

woj. śląskie

tel. (032) 258-99-74

 

"Auto-Moto-Euro" Firma Handlowa Sklep Motoryzacyjny Henryk Pakuła

40-238 Katowice, ul. Chromika 9

woj. śląskie

tel. (032) 256-47-60

 

"Auto-Moto-Lech" Sklep Motoryzacyjny Lech Igła

40-016 Katowice, ul. Damrota 2

woj. śląskie

tel. (032) 255-17-09

 

 

 

adresy z www.pf.pl, nie znam katowic , więc niech kto inny powie gdzie jest "koło dworca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...