Skocz do zawartości

EN 500 czy Virago 535


Rafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

o jaki stary wątek...

jesli masz 195 cm wzrostu i rozważasz kupno virówki 535 to chyba jeszcze jej nie dosiadales/jezdzileś... moj brat ma 194 i jak dosiadł mojej... xv 535 wyglądał przekomicznie... z tyłu wyglądało to jakby moto miał otwarte drzwi (rozstawione nogi) :-) ... a jesli bardzo sie uparłeś na virówke, możnaby pokombinować cos z przesunięcim podnóżkek do przodu... choc też nie do końca... bo zaraz sie koło zaczyna...

 

podzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 195 cm wzrostu to faktycznie Virago 535 będzie malutka.Ja mam 183 i jezdziłem na Virago 535 przez 4 sezony,ale uważam,że nawet ja jestem na nią zbyt wysoki(stąd zmiana na większy motocykl,poza wielkością wszystko był w jak najlepszym porządku).Ale może spróbuj przymierzyć się do Virago 750?Ta już jest większa.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitam

To i ja dodam swoje 2 grosze

Nie był bym sobą gdybym powiedział ze kawa nad moje moto, wiec oczywiście virag :D ,

Tez miałem podobny dylemat, ale zdecydowałem się na kardana i V2, przyznam że EN też bardzo mi się podoba, no ale ...

Mam co prawda moto dopiero od sierpnia, i dziś odstawiłem do garażu z wynikiem na liczniku 3400 km więc niewielkie porównanie do innych motocykli, bo po Uralu każda japonia to inna bajka, ale kardan to jest kardan :D ,

miałem okazje posmakować łańcucha na kursie :? :? :?

a na moto z napędzanym paskiem nigdy nie jeździłem wiec nie wiem jak to jest :roll:

W virażce tylko ten mały zbiorniczek troszki mnie denerwuje :D , z Siedlec do Warszawy (załatwić sprawy) i z powrotem do Siedlec i zastanawiańsko

"trzeba będzie przełączć na rezerwę czy nie"

 

Ja jestem za virago 535

przynajmniej na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu że posiadam virago z czystym sumieniem mogę tą właśnie maszyne polecić na temat en 500 się nie wypowiadam bo nawet na nim nie siedziałem więc po co mam bajki opowiadać . Moim zdaniem virago ma super wygląd napędzana jest praktycznie bez awaryjnym silnikiem no i oczywiście wspomniany wał nie bez znaczenia.Ze zdaniem że virago jest sztywna kompletnie się nie zgodze motocykl posiada regulacje amortyzatorów teleskopowych tylnego koła ( i to uwaga w 6-zakresach ! ) i nie ma problemu każdy może sobie wybrać takie zawieszenie jakie lubi fakt motocykl do wielkoludów nie należy dla mnie to wielki plus mam pod 180 i wcale na tym motorze nie czuje się śmiesznie ( a jak wygląda facet dajmy na to 120 kg na simsonku czy skuterku ?).Jeszcze na koniec dodam że virago 535 jest jednym z niewielu motocykli gdze wielkość produkcjii osiągneła ponad 100 000 praktycznie bez większych zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...