Skocz do zawartości

gdzie sprzeta skontrolowac


Gość komandosek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

siema,

Chce zamienic moją piekną cebulkę na cbrke. Byłem dzis ogladac pierwszą w pobliżu Wrocławia. I nie powiem, nie czulem sie zbyt pewnie, nie mam zielonego pojecia o cbrkach i boje sie ze to zaowocuje kupnem jakiejs padaki. gdzie moge podjechac aby mi skontrolowano stan motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej nie...

ucio

 

A co polecasz??

Sprawdziłem lagi jak mi radziłeś i jedna strona mi cieknie :biggrin:

 

PS. Jak będziesz miał dostawę "żółtych papierów" to po świętach wziąłbym jeszcze troszkę :P

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PitaM

 

ucio ma 100% racje żebyś odpuścił sobie ul. A.K.

Nie chce robić nikomu reklamy ale jak było powyżej wspominane polecałbym "pewien" warsztat na ul. Reymonta 12.

Wszak chłopaki wcześniej zajmowali się głównie Hondziawami ale jak ja odstawiałem swoją kobyłkę tydzień temu to widziałem jak brali "pod nóż" bodajże Drag Stara.

Osobiście z ich roboty jestem zadowolony.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co polecasz??

Sprawdziłem lagi jak mi radziłeś i jedna strona mi cieknie :banghead:

 

PS. Jak będziesz miał dostawę "żółtych papierów" to po świętach wziąłbym jeszcze troszkę :)

 

Piotr

 

Spróbuj na ulicy Kosmonautów: http://www.yamaha.wroclaw.pl/. Jeszcze, co prawa zdania o nich nie mam, ale o innych warsztatach we Wrocławiu nie mogę się wypowiedzieć w pochlebnym tonie. Może Ci się do czegoś nadają.

Edytowane przez Prog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do Bradosa na ul. Gajowickiej. Daniela co prawda trzeba pilnować z terminami :) , ale jeżeli idzie o rzetelność i jakość usług, to w tej chwili chyba najlepiej we Wrocławiu. A przy tym fajna atmosfera, nie traktują Cię jak upierdasa, który znowu czegoś chce i trzeba go spławić.

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Lagi !!! Ostatnio wiele sie w tym temacie nauczyłem po tym jak sie okazalo że w warsztacie MOTORACER'a ktos postatnowil wkleic mi je na silikon. Ale ten temat jeszcze zostanie szerzej opisany. Z drobniejszych rzeczy pospawali mi tez mocowanie kierunkowskazu które odpadło samo z siebie gdzieś w trasie, itd.

 

 

MOTORACER - NIE POLECAM - ODRADZAM - OSTRZEGAM. Wiem że pewnie jest wielu innych motocyklistów zadowolonych z usług tej firmy bo pewnie tylko ja mialem pecha DWA RAZY pod rząd u nich. Albo Ci zadowoleni motocykliści jeszcze nie są świadomi jakie niespodzianki są poukrywane w ich motocyklach !!!!

 

W tej chwili BRADOS to jedyne miejsce w gdzie ewentualnie oddał bym motocykl do serwisu we wrocławiu (pod warunkiem że nie potrafił bym sobie poradzić z awarią/konserwacją sam)

 

 

Pozdrawiam

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili BRADOS to jedyne miejsce w gdzie ewentualnie oddał bym motocykl do serwisu we wrocławiu

 

A dałbyś im dotknąć Dziecinkę? :biggrin:

 

A tak na poważnie, to mamy we Wrocławiu cholerny deficyt dobrych mechaników. Na palcach jednej ręki można zliczyć.

 

ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałbyś im dotknąć Dziecinkę? :smile:

 

A tak na poważnie, to mamy we Wrocławiu cholerny deficyt dobrych mechaników. Na palcach jednej ręki można zliczyć.

 

ucio

 

Dokładnie. Wszędzie można się sparzyć. Ja na razie trafiałem na samych "znachorów", a nie prawdziwych mechaników. Najgorsze jest to, że każdy z nich ma 100 różnych zdań na jeden prosty temat. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprostu wiosenna padaka z serwisami... Ja jak do tej pory z większością rzeczy w mojej marudzie radzę sobie sam. Ale jak to w życiu bywa, kiedyś trzeba sie poddać. Oddałem swoją marude własnie do BRADOS w ręce Daniela, bo synchro gaźników i kontrola zaworów przekracza możliwości garażu bez prądu i śrubokręta. Oddałem wczoraj, ma być na sobotę.... Daniela znam o daaawna, i wiem dobrze, że terminy u niego to fikcja, ale jak sie go przypilnuje, to może się uwinie... Jak odbiorę mojego picassa z serwisu, napiszę jak sie spisali. A jeszcze na temat motoracera.... no chłopaki ładnie zaczeli, bo przez pierwsze pół roku sie starali, a teraz i ceny poszły w górę, i zaczęła się masówka i robota jak na taśmie w fabryce. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a czy ktoś z szanownych kolegów poleciałby warsztat gdzie znają sie na endurakach, w sumie moto to moto ale może istnieje we wrocku jakiś warsztat gdzie maniakami są kolesie od enduro?? Prosiłbym o adresy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...