Skocz do zawartości

W czym jeżdzicie w obecnych warunkach pogodowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informacje dotyczace sprawdzonych ubiorów motocyklowych przy obecnej pogodzie.

 

No, przy obecnej pogodzie można już zrezygnować z dodatkowego polara, drugiej pary rękawiczek wsadzonych pod pierwsze i z mufek na kierownicę. Ciepło w końcu! :-)))

 

A tak na poważniej, to najważniejsza jest wiatroszczelność. Ja jeżdżę w kurtce z gore, pod to windstoper a pod tym buzer, i całą zimę tak jeździłem. Spodnie skórzane zakładam na normalne spodnie i na ocieplacze na kolana i w tę pogodę to w zupełności wystarcza, w zimie zakładałem na całość jeszcze windstoperowe spodnie na narty.

 

A z motocyklowych to dobre tekstylia to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przy obecnej pogodzie można już zrezygnować z dodatkowego polara, drugiej pary rękawiczek wsadzonych pod pierwsze i z mufek na kierownicę. Ciepło w końcu! :-)))

 

A tak na poważniej, to najważniejsza jest wiatroszczelność. Ja jeżdżę w kurtce z gore, pod to windstoper a pod tym buzer, i całą zimę tak jeździłem. Spodnie skórzane zakładam na normalne spodnie i na ocieplacze na kolana i w tę pogodę to w zupełności wystarcza, w zimie zakładałem na całość jeszcze windstoperowe spodnie na narty.

 

A z motocyklowych to dobre tekstylia to podstawa.

 

Leszek ty chyba żartujesz ;) I twoje moto ciągnie takiego "niedzwiedzia" :) :) Ja zakładam : pod kask kominiara z membraną na dole, kurtka Modeka Shield z podpinką - pod to polarek raczej średni, spodnie Polo z membraną + podpinka, rękawice również z membą, buty+ ciepła skarpeta :flesje: i jazda. Jezdziłem tak przy prawie zero stopni i jakoś za zimno nie było. Daje rade. Owszem żaden to może komfort ale nie lubię wyglądać i czuć się jak "szafa na ubrania" albo "wieszak" . :flesje:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek ty chyba żartujesz ;) I twoje moto ciągnie takiego "niedzwiedzia" :) Ja zakładam : pod kask kominiara z membraną na dole, kurtka Modeka Shield z podpinką - pod to polarek raczej średni, spodnie Polo z membraną + podpinka, rękawice również z membą, buty+ ciepła skarpeta :) i jazda. Jezdziłem tak przy prawie zero stopni i jakoś za zimno nie było. Daje rade. Owszem żaden to może komfort ale nie lubię wyglądać i czuć się jak "szafa na ubrania" albo "wieszak" . :flesje:

 

No ja jeździłem przez całą zimę, w nocy też, a że nie lubię marznąć to jakoś przeżywałem to że ubrany byłem jak Michelin Man. :-> No i oczywiście kominiarka z windstoperem to bardzo potrzebna rzecz, owszem, ale teraz już jest tak ciepło że jej nie zakładam zwykle :-)

 

A warstw nie jest wcale tak dużo, spodnie skórzane zakładam na dżinsy głównie po to, żeby móc je potem ściągnąć i wyglądać jak człowiek. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeżdżę twardo w skórze (spodnie + kurtka), a jak zapowiadają opady, to zabieram kombinezon przeciwdeszczowy. I oczywiście kominiarka.

 

PS. Ktoś przytulił mój avatar :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeżdżę twardo w skórze (spodnie + kurtka), a jak zapowiadają opady, to zabieram kombinezon przeciwdeszczowy. I oczywiście kominiarka.

 

PS. Ktoś przytulił mój avatar :biggrin:

 

Nie ktoś tylko Ja :biggrin: Ale nie "przytulałem" go od Ciebie więc Ty też go musiałeś od kogoś "przytulić: :) PZDR ;)

 

ps zmienię go, spokojna twoja ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...