Skocz do zawartości

NAKLEJKI W 3MIEŚCIE!!!


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem paczkę z żółtymi naklejkami od Dominika. Wyglądają tak:

Zdjęcie

(link od któregoś z forumowiczów z innego tematu)

Do odbioru dla wszystkich chętnych. Jeżeli ktoś ma możliwość rozprowadzenia w jakiejś większej grupie ludzi to zapraszam do pomocy przy dystrybucji.

Teraz konkrety, czyli jak odebrać naklejkę:

- odbiór osobisty praktycznie w każdej chwili w Gdańsku - Oruni Górnej, po wcześniejszym umówieniu się ze mną (żebym w domu był) - szczegóły co do kontaktu znajdują się niżej

- w Gdańsku - Osowie, bywam kilka razy w tygodniu, jednak trzeba mnie wcześniej uprzedzić, żebym konkretnego dnia zabrał ze sobą naklejki, ile ich tam będzie potrzeba

- w Gdyni bywam w poniedziałki, wtorki i czwartki, w sumie tylko przejazdem do roboty, ale gdyby komuś pasowało to możemy się gdzieś spotkać po drodze - tylko potrzebuję wcześniejszego info

- we Wrzeszczu, na polibudzie, akademii medycznej i okolicach przeważnie jestem w środy rano i czwartki po południu i można mnie tam złapać (wcześniej info żebym zabrał naklejki ze sobą)

 

Wpisywać można się w tym temacie, a jeżeli ktoś potrzebowałby pilnego kontaktu ze mną (np. gdyby ktoś teraz zaraz chciał podjechać do mnie po naklejkę) to łapcie mnie albo przez tel. (502030269) albo na gg (4810508), pytania, wątpliwości, skargi i zażalenia co do akcji - tu w temacie, albo na PW.

 

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich po odbiór naklejek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prawie wszystko już rozdysponowane, ale zachowałem jeszcze garść pojedynczych sztuk dla wszystkich tych z 3miasta i okolic, którzy o akcji dowiedzieli się z opóźnieniem a chcieliby sobie obkleić samochody. Także jeżeli ktoś do tej pory nie dostał swojej żółtej naklejki, to nie załamywać się tylko pisać do mnie, coś zaradzimy :icon_question:

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, resztki też już porozdawane, zostały mi dosłownie 3 - 4 sztuki które mogę pojedynczo oddać ostatnim spóźnialskim którzy do tej pory się nie załapali... jak ktoś chętny, to szybko pisać do mnie, bo niedługo i tego nie będzie :banghead:

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj "troche" zaspalem... znajdziesz cos dla mnie jeszcze ? :crossy:

 

Znajdę, specjalnie dla Ciebie :banghead: Daj znać gdzie i kiedy można by się zgadać, ostatnio sporo na rowerze śmigam po 3mieście, mógłbym podrzucić Ci gdzieś po drodze.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mozemy sie spotkac gdzies kolo halii olivii... albo w ogole sie na browara umowic :icon_mrgreen:

ps.

pamietaj ze po pijaku na rowerze to mozna prawko stracic :icon_mrgreen: wiec moze zabierz siostre zeby cie odwiozla jak cos :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :biggrin:

No ja reflektuję jak najbardziej, czy to na rower, czy na browara, czy na jedno i drugie ;) Najwyżej będę pchał go do domu za kierownicę :) W tym tygodniu jestem udupiony z dyplomem, w weekend wyjeżdżam nad Jeziorak, ale w przyszłym tygodniu spoko można coś zorganizować, pogoda dopisuje :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Podczas świątecznych porządków znalazłem jeszcze parę sztuk u siebie. Gdyby ktoś chciał jakiś pojedynczy egzemplarz, to można się zgłaszać, odbiór tylko osobisty w okolicach Oruni, Oksywia, Osowy, tudzież gdzieś po drodze ewentualnie, do dogadania ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...