Skocz do zawartości

GP Qataru


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po drugim treningu zapowiada się to naprawdę nieźle - Lorenzo 2 czas :clap: Tosland 3 czas :icon_mrgreen: :clap: Rossi dopiero 9ty no i przyznacie że jego "wyjście" z zakrętu po którym Pedrosa zaliczył glębę było "niezłe" ;) Hopper coś kiepsko na tej kawie...

 

 

 

P.S.

 

Ten tor, to oświetlenie i w ogóle całe to latanie w nocy :wink: :icon_eek: :icon_eek: :icon_mrgreen: mega zaje***te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówmy hop, bo to dopiero treningi...aczkolwiek nie wiem kto Stonerowi może dać radę...Lorenzo może namieszać... ech zieloni to chyba w tym sezonie wiele nie pokażą...ale i tak im kibicuje... A tor oświetlony zajebiście, praktycznie na pierwszy rzut oka to wygląda jakby w dzień jechali... no jutro kwalifikacje... też będą emocje, a w niedzielę ogień ... w pierwszej trójce obstawiam Stonera, Lorenzo i może Varmulena...tak czy siak zapowiada się fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, przegapiłem ................... o której dokładnie jest Wyścig? :banghead:

przegapiłeś najwyżej FP 1-2

właśnie sie zaczyna FP 3 (ale nie wiem czy gdzies jest transmisja)

o 20:45 zaczyna sie relacja z kwalifikacji na Eurosporcie

a jutro o 20:15 startuje wyścig

cały czas mam na myśli klase motogp i Eurosport PL

Edytowane przez kongi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chcesz abym się okreśłił komu kibicuję w tym sezonie

Źle rozumiesz :icon_twisted: Moim zdaniem bez sensu jest zakładać osobne tematy typu GP Quataru, Włoch itd. IMO lepiej zebrać wszystko w jednym wątku i komentować na bieżąco bo w koncu wyścigi nie są aż tak często,ale jak to ktoś napisał na forum jeden woli blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumiesz :P Moim zdaniem bez sensu jest zakładać osobne tematy typu GP Quataru, Włoch itd. IMO lepiej zebrać wszystko w jednym wątku i komentować na bieżąco bo w koncu wyścigi nie są aż tak często,ale jak to ktoś napisał na forum jeden woli blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą ;)

Może i tak ale przyznam że twój temat kojażył mi się ściśle z tym komu 4umowicze kibicują w nadchodzącym sezonie. Mogłbym zmienić tytuł tematu o qatarze na cały sezon, ale z drugiej strony forum "Sport Motocyklowy" nie jest chyba tym forum które zabiera najwięcej miejsca na serwerze ;) i w związku z tym nic się nie stanie jak będzie oddzielny temat dla każdego Grand Prix...

 

 

 

Wracając do tematu to jesteśmy po kwalifikacjach i powiem tylko tyle że nie mogę się doczekać tego wyścigu :buttrock: Lorenzo :icon_mrgreen: Tosland :icon_eek: Edwards :biggrin: Stoner "dopiero" czwarty... Rossi 9ty :) Hopper - albo ta pachwina tak bardzo dolega, albo po prostu kawa jest do dupy, co jest bardziej prawdopodobne bo West też nic nie pokazał... no i Melandri to po prostu dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna niespodzinka debiutanci w czubie i jeszcze na dodoatek dwie maszyny Yamahy Tech3, czyzby faktycznie na nocna jazdę lepsze były Micheliny i stąd takie wyniki Stonera i Rossiego na Bridgestonach, inżynierowie Bridgestona cos tam smucili, że nie trafili na ta porę z oponami, zobaczymy jak bedzie w wyścigu.

W tym sezonie - zycze jak najlepiej Toselandowi, nowe moto, niektóre nowe tory a jest naprawde dobry zobaczymy jak sie odnajdzie w bezpośredniej walce.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwójka debiutantów pokazała się z dobrej strony. Wyścig zapowiada sie ciekawie mam nadzieje że będzie walka na łokcie do ostatniego metra. w Kwalifikacjach okazało się że Micheliny przy tej temperaturze okazały sie lepsze zobaczymy jak będzie po 22 okrążeniach. Nie mogę sie doczekać wyścigu oby był ciekawy pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale przyznam że twój temat kojażył mi się ściśle z tym komu 4umowicze kibicują w nadchodzącym sezonie. Mogłbym zmienić tytuł tematu o qatarze na cały sezon, ale z drugiej strony forum "Sport Motocyklowy" nie jest chyba tym forum które zabiera najwięcej miejsca na serwerze mrugacz.gif i w związku z tym nic się nie stanie jak będzie oddzielny temat dla każdego Grand Prix...

loooz, tak tylko rzuciłem pomysł :)

 

Ciekawe jak Lorenzo spisze się w bezpośredniej walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...