Skocz do zawartości

Nie odpala Honda NSR 50 1998r


rafalNsR5o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elo mam problemik dlatego że moja nsr 50 nie chce odpalić co mam zrobić (wcześniej odpalała) jej osiagi to 95km/h i kręci do 13tys. od razu sprawdziłem iskrę i kompresje iskra jest i kompresja również paliwo dostaje więc co może być nie tak? próbowałem odpalać z biegu ale to nic nie dało czasami strzelało z tłumika i chyba z gaźnika ale nie jestem pewien czy z gaźnika dodam też że wcześniej po przekręceniu kluczyka w stacyjce jak właczyłem kierunkowskaz to świecił teraz nie chce tylko przy odpalaniu z biegu się świeci prubowałem z klaksonem wcześniej równiez działał a teraz nie przy odpalaniu z biegu działa jak go włącze to bardzo cichutko wręcz nie do usłyszenia jest to że buczy pomyślałem że to wina akumulatora więc go naładowałem lecz to nic nie dało proszę o pomoc !

 

wcześniej miała ale na dzień dzisiejszy nie ma iskry zmieniłem już świece na nową

coś jest z ta elek. ale co to sam teraz nie wiem prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy te światła kierunki itd. nie działały ale iskra była i też nie odpalał

dodam że teraz z elektryki to tylko się świeci tylne światło STOP i to bardzo słabo

 

acha gdzie sa bezpieczniki w nsr?

 

Acha z moich dzisiejszych obserwacji z tego co widziałem to raz ma iskrę a raz nie z kopki

 

gdy wezmę go na popych to światła się świecą przód i tył czyli wynika z tego że iskrę ma z popychu ale nadal nie odpala czasami po pierdzi i strzeli z tłumika i koniec żadnych reakcji zmieniałem świece i też nic pociągam za ssanie to po pewnym czasie świeca jest mokra kompresja jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...