Skocz do zawartości

Wydech do bandita


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Suzuki bandit 600s z 2002 roku, chce zmienić wydech z seryjnego, nie wiem czego mam sie złapać, czy kupić samą końcówke, czy z czymkolwiek po za nią, końcówka jest łączona spawem z rurą a nie łączeniem na śrubach i co teraz ?

 

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje się końcówkę wraz z kawałkiem rury a łączysz ją mniej więcej pod silnikiem.

 

Wiem wiem każdy poleca swoje, ale na prawdę polecam końcówkę ART'a chyba dość ciężko ją dostać ale efekt super. Postaram się w tygodniu dołączyć filmik i będziesz słyszał jaki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam koncowke ARTa na sprzedaz, z tym, ze bez rury, wie musialbys cos kombinowac, ale pewnie nie byloby problemu:)

 

A za niedlugo bede mial inne kominy, moge takze sprowadzic cos nowego z rura w cenach 500-750-1000zl zaleznie od firmy, mialbys na okolo 15 marca, jakby co wal na PW albo tu, moze inni tez skorzystaja :icon_mrgreen:

 

tutaj link do mojej aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=565519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, posiadam Suzuki bandit 600s z 2002 roku, chce zmienić wydech z seryjnego, nie wiem czego mam sie złapać, czy kupić samą końcówke, czy z czymkolwiek po za nią, końcówka jest łączona spawem z rurą a nie łączeniem na śrubach i co teraz ?

 

proszę o pomoc

 

Tłumik Laser proponuję :-). Wyje jak szalony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro masz tego sporo i ceny tez rozne,a zamontowac,to albo spaw albo ucinasz rure przy koncowce i zakladasz nowa skrecasz na obejme,lub dokupujesz odpowiednia rure i laczysz pod silnikiem,sam zdecyduj ktore rozwiazanie bardziej ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ixil fajnie gada i nie jest drogi. jak dysponujesz wiekszymi kwotami to yoshi. two brothers swietnie gada i wyglada ale cena wysoka. Leo tez ok.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bandicie 600 miałem Yoshimurę http://www.bikepics.com/pictures/1169764/ rurę do kolektorów dorabiałem, teraz w bandicie 1200 mam tytanowego BOSa i powiem że yoshimura miała o niebo lepszy dzwięk, głęboli bas a przy wysokich obrotach gacie mi spadały :) Yoshimurkę kupiłem używaną na allegro za około 600 zł, jak będę miał możliwość to na bank wróćę do yoshi.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akrapowica i jestem zajeibscie zadowolony ale jak wyzej kolega móił yosi tez niezły :icon_mrgreen: ale polecam akro potem yosi

lecz wiadomo tojuz sa koszty..

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...