Skocz do zawartości

Honda Sabre


zibi_63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko? Jaka jest roznica pomiedzy honda vt1100C2 a vt1100C3 ja posiadam honde z 2001 roku i mam oznaczenie C2 a dla przykladu na allegro starsze wystawiane roczniki maja oznaczenie C3 pozdrawiamjava script:emoticon(':banghead:', 'smid_24')

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

wiesz każdy mówi co innego jedyni będą się zapierać i bronić do końca że ten motocykl nie jest awaryjny inni wręcz przeciwnie jednak na pewno trochę problemów z jego awaryjnością jest ale jak kupisz zadbany egzemplarz heh to będzie Ci służył :crossy:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z częściami no za kolorowo nie jest, sporo części można dostać z sabr sprzedawanych na części a tak jako tako to można zamówić ale nie ma się też co przejmować bo tak podczas normalnego użytkowania te "części awaryjne " są normalnie dostępne ;)

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tak starych motocyklach wszystko zalezy od egzemplarza na ktory trafisz, a trzeba wziac pod uwage ze 99% motocykli z lat 80 tych

sprowadzonych do Polski to byly maszyny powypadkowe. W dodatku tutaj malo kto potrafil robic im wlasciwa obsluge i mial pieniadze

na nowe czesci wiec cudow sie nie spodziewaj.

Wiekszosc jest wyeksploatowana i wymaga powaznych remontow.

Te silniki sa skomplikowane i juz samo ustawienie zaworow przerasta wiekszosc polskich mechanikow, nie mowiac o wadach fabrycznych

( rozrzad / uklad smarowania glowic ) i tendencji do wypadajacych biegow.

Propozycja dla hobbysty lubiacego te motocykle z grubym portfelem i zamilowaniem do mechaniki motocyklowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...