Skocz do zawartości

husqvarna te610e 2000r suzuki gs500


55555
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jednak nie kupie tego modułu koszt niby niewielki 80zł ale nie wiem czy nie uszkodze instalacji zakładając ten moduł, chyba zdecuduje sie wysłać moduł do naprawy, znalazłem firme ktore zajmuje sie naprawa modułuł regulatorów do husqvarny i nnych motocykli, naprawiaja motoplaty i SEM jak myślicie czy naprawią mój moduł? firma nazywa sie Digitech wiecie cos o tej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie kupie tego modułu koszt niby niewielki 80zł ale nie wiem czy nie uszkodze instalacji zakładając ten moduł, chyba zdecuduje sie wysłać moduł do naprawy, znalazłem firme ktore zajmuje sie naprawa modułuł regulatorów do husqvarny i nnych motocykli, naprawiaja motoplaty i SEM jak myślicie czy naprawią mój moduł? firma nazywa sie Digitech wiecie cos o tej firmie?

 

 

powiem tak.. instalacji i tak bys nie uszkodzil co najwyzej wlasne ten nowy modul, druga sprawa...dlaczego nie sprobujesz tego co polecil Adam?... podal firme, ktora zajmuje sie naprawa modulów.

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w GS sprawa wyprzedzenia zapłonowego tak jak w starszych samochodach z lat 90. Czyli sztywne wyprzedzenie liniowe. Teraz takie wynalazki maja chińskie moduły. Dlatego np. miedzy autami VW w niektórych latach produkcji jest pełna kompatybilnosc komputerów niezalezna od pojemnosci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem troche na forum i podobno ten elserwis z ostrołęki jest konretną formą tylko mam pytanie jakie beda koszta naprawy? może ktoś z was korzystał już z usług ter firmy?

.... zadzwon do nich powiedz co masz do zrobienia i sie dowiesz...

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie naprawiaja modułów rozebranych, uszkodzonych mechnicznie lub wczesniej naprawianych

szkoda pozostało szukać używki lub uszkodzonego za grosze (nieruszanego)

dzięki wielkie wszystkim za pomoc i pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...