Skocz do zawartości

szkoła jazdy w Rzeszowie - szukam ( Rzeszów )


vespucci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z Was, zdawał egzamin na moto w Rzeszowie. Jeżeli tak to czy mógłby mi ktoś napisać czy warto tam się zapuszczać. Bo tak się stało że dostałem pracę w okolicach Rzeszowa i myślę coby nie zapisać się tam na kurs i egzamin. Czy może lepiej zostawić Rzeszów i zdawać w Kielcach- bo tu mieszkam?

 

Bardzo bym prosił również oto żebyście polecili mi DOBRĄ szkołe jazdy w Rzeszowie, bo gdzie indziej uzyskam najlepszych inforamcji jak nie śród braci motocyklowej!!

Kurcze, czy wy wszyscy przez to przechodziliście, zapisy, szukanie, szkolenie, zdawanie itd itd. Jedyną rzeczą która mnie pociesza to to że trochę cierpienia, później wiele przyjemności (odwrotnie niż w małżeństwoe :):D)

 

Pozdrawiam wszystkicj i z góry dziękuję za odpowieź.

 

 

Co złego to nieja :icon_mrgreen::)

Jeśli wątek już był, lub jest z nim coś nie tak, to administrator lub moderator zrobi z nim porządek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szkołe jazdy to ja jjezdzilem w Sawasie i nie polecam . Tzn jest miło ale jezdzisz na mz etz 150 i nie zrobisz wszystkich godzin. Ale cena jest ciekawa bo 450zl. Inne szkoly to może LOK? Automobilklub.. przynajmniej tam maja egzaminacyjny motocykl. Co do samej jazdy to jest wmiare prosta na miasto zaleznie od egzaminatora albo pojezdziesz Warszawską do końca zawrucisz pojedziesz spowrotem i kolo "mleczaka" Znowu zaerucisz i skrecasz do wordu bardzo łatwe. Jeżeli trafisz na innego to może Cie wziac na staromiescie i tam po tych osiedlach pojezdzic ale niejest zle niema żadnych trudnosci. Pisze dopiero teraz bo dzis zdawalem ( zdalem:D ) i mam jakie takie pojecie otym. Czy lepiej zdawac w kielcach to nie wiem ale w Rzeszowie nie jest trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja z moich obserwacji powiem ci tak - bierz to gdzie taniej i tak nigdzie nie naucza cie jezdzic a jak zalatwisz to taniej to jeszcze ci zostnie kasy na kurs doszkalajacy takie jak organizuje na 15-16 marca :icon_biggrin: . ja robilem w "zrywie" i nie narzekam przekrety jakich malo :) ale po miesice przynajmniej ze 3 razy jezdzilismy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w szkole nauki jazdy ZRYW obok Placu Wolności w Rzeszowie. Ja tam robiłem kurs. Z tego co mi instruktor mówił, kilka kobiet również się u niego uczyło i zdało egzamin bezproblemowo. Koleś spoko, lubi pożartować, znam go osobiście, ma rodzine u mnie na wsi. pozdro

Edytowane przez gandżo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam " motor" Szybko i bezproblemowo a na motocykl nawet wsiadac nie musisz. Zreszta niema poco Bo itak na rozwalonej mz nic sie nie nauczysz. A tak jak pisali inni potem sie doszkalac. Zresztą chyba niema w Rzeszowie szkoly jazdy ktora uczy jedzic. Kurs w motorze to 450zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja Ciebie poratuję :bigrazz:

 

Zacznę od końca - tak jest lepiej :wink:

 

Będziesz zdawała egzamin na takim sprzęcie - Yamaha SR 250 Classic

http://img178.imageshack.us/img178/7378/ya...sr250oemph8.jpg

 

 

Jeśli motocykl ten nie będzie do dyspozycji w dniu Twojego zdawania, to będziesz kategorię A zdawać na - Yamaha YBR 125.

 

To bardzo ważne na jakim motocyklu będziesz zdawać - tydzień przed praktycznym egzamninem na kategorię A wydzwaniaj do "Wydział Obsługi Klienta" w Rzeszowskim WORDzie z pytaniem jaki jest dostępny motocykl na egzamin na kategorię "A".

 

O ile pamiętam tylko jeden ośrodek ma Yamahę YBR 125

http://www.yamaha-fo.com/2006_ybr125_color...tcm34-64127.jpg

- ale skup się na tym drugim motocyklu.

 

Teraz przejdźmy do szkół.

 

Automobil Klub Rzeszowski ma w posiadaniu egzaminacyjną Yamahę SR 250 - nie wiem ile jeszcze jest ośrodków, które posiadają ten motocykl, ale kiedy ja szukałem takiego ośrodka to było ich dwa - niestety drugiego nie pamiętam, bo jeździłem w "Automobilklubie".

 

 

Chyba większość ośrodków w Rzeszowie ma albo MZety, albo Suzuki GN - jeśli dopiero zaczynasz przygodę z motocyklami, to będzie Ci trudno po wyjeżdżonych godzinach na MZecie w ośrodku przesiąść się na Yamahę egzaminacyjną - CHYBA; co podkreślam, że chesz żeby było taniej, to po "zaliczeniu" godzin w szkole nauki jazdy wykupisz sobie kilkanaście godzin PRZED egzaminem praktycznym w WORDzie na Yamasze SR 250 - Twój wybór.

 

Aha, nie będą Cię tam (Automobil Klub Rzeszowski) traktować jak kosmitkę :D

 

Trochę przynudzam, ale chciałem "pociągnąć" kilka srok za jeden ogon ;)

Edytowane przez Shinobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Miałaś odczynienia z motocyklami czy dopiero zaczynasz?? Bo faktycznie jeżeli nie miałaś pasowało by jakieś podstawy .

Co do automobilklubu to od A jest tam Pan który nazywa sie bodajże Madela ( czy jakoś tak) Bardzo sympatyczny człowiek , wszystko ładnie tłumaczy ( choć czasami przesadza.

Co do egzaminu nie jest powiedziane że będzie się zdawało na sr 250 można na ybr 125 . Ale niema się czego obawiać obydwa motocykle są bardzo łatwe do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej. Miałaś odczynienia z motocyklami czy dopiero zaczynasz?? Bo faktycznie jeżeli nie miałaś pasowało by jakieś podstawy .

miałam tylko teorie, praktyke to kupe lat temu na javce po parku i tyle,

powiem tak jelsi chodzi o motocykle samodzilnie nigdy nie bylam na tarsie jako kierowca, czy mialam do czynienie - jasne ze mialam nawet z moim lubym naprawialam jego yamahe i tyle.

 

jelsi chodzi o sama szkole, nie chce isc na kurs zeby zdac egzamin i tyle a potem uczyc sie od zera, chce znalsc taka szkole w ktorej dzieki instruktorowi w miare opodnuje tamat , cena za kurs nie gra za bardzo roli

 

ps. czy to prawda ze jelsi nie zda sie testow na kat A to wsytrzymuja mi kat B do czasu zdania testow?? tak mi sie obilo o uszy wiec moge tylko plotke powtarzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Dodam jeszcze że instruktor jedzie z Tobą na motocyklu a nie za Tobą w L-ce

:) :lalag: Czyli prawdziwy instruktor, a nie gamoń z uprawnieniami.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam

 

umieszczam tutaj pytanie do Was o szkole nauki jazdy (kat A) w Rzeszowie. Prosze o opinie na temat szkol, w ktorych mieliscie kursy, jak sie odbywaly, czy dobrze ucza, jakie moto itp itd no i jaka szkole polecacie, najlepiej najswiezsze informacje

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...