Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

ale ściemniacze - moje średnie spalanie z całego sezonu to 5,4 l/100, a na oponach pirelli angel gt mam juz nalatane 8 tys km i jeszczen kilka następnych tysięcy wystarczą...

 

Witam,

Czy ktoś z szanownego grona montował bagażnik w miejsce tylnego siedzenia. Może ktoś wie kto może taki bagażnik zrobić.

jestem w trakcie projektu...jak skończę, to sie pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ale ściemniacze - moje średnie spalanie z całego sezonu to 5,4 l/100, a na oponach pirelli angel gt mam juz nalatane 8 tys km i jeszczen kilka następnych tysięcy wystarczą...

 

jestem w trakcie projektu...jak skończę, to sie pochwalę.

i co skończyłeś projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich

Do tej pory yamaha drag star 1100 custom, teraz, od kilku dni, Yamaha Midnight Warrior. Jestem pod wrażeniem pięknej maszyny.

Jeśli mogę, proszę o instrukcję obsługi do niej, serwisowke chyba znalazłem w języku angielskim.

Zamontowany mam PC III, i też przydałoby się dowiedzieć co do czego...

[email protected]

 

Wiele się muszę nauczyć.

Pozdrawiam serdecznie i.. LWG

 

No i pojawił się problem. Wszedłem w tryb diagnostyki i mam dwa błędy. 19 i 30. Możecie mi to rozszyfrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się problem. Wszedłem w tryb diagnostyki i mam dwa błędy. 19 i 30. Możecie mi to rozszyfrować?

19 - STOPKA BOCZNA OTWARTA... (19 - SIDE STAND SWITCH - OPEN/SHORT DETECTED)

- Pewnie jak diagnozowałeś to stopka była otwarta?

 

 

30 - MOTOCYKL WYWRÓCIŁ SIĘ... (30 - MOTORCYCLE HAS OVERTURNED)

- może na odpalonym silniku jakaś parkingowa wywrotka była? - czujnik wtedy zgasił silnik...

 

Spoko luz... to nic takiego - nie ma co się przejmować tymi błędami :-) - skasować i śmigać.

 

Pzdr

R.

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Faktycznie, stopka była otwarta.

Pokasowalem błędy i już się nie pojawiają.

Dzieki za podpowiedź

 

Macie może jakieś pomysły na zlikwidowanie plastiku z tablicą rejestracyjna i montaż blachy pod światłem, a kierunków w jakiś inny sposób? Znalazłem coś takiego jak fender eliminator ale nigdzie tego nie mogę kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hejka

Faktycznie, stopka była otwarta.

Pokasowalem błędy i już się nie pojawiają.

Dzieki za podpowiedź

 

Macie może jakieś pomysły na zlikwidowanie plastiku z tablicą rejestracyjna i montaż blachy pod światłem, a kierunków w jakiś inny sposób? Znalazłem coś takiego jak fender eliminator ale nigdzie tego nie mogę kupić

Piła, nóż i jazda. Jakieś uchwyty można dorobić. Jak nie zapomnę to jutro zrobię zdjęcie jak to zrobiłem i wrzucę

 

 

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was działał z kierunkowskazami? Chodzi mi o wymianę na dual color Led, biały świeci jako pozycja, gaśnie kiedy włącza się kierunek. Znalazłem takie żarówki ale wiąże się to z wymianą gniazd w kierunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianowie Jaki akumulator do Warriora polecacie ?? zastanawia się czy warto przepłacać a może lepiej kupić co 2 sezon nowy niż jeden drogi

http://allegro.pl/akumulator-yt14b-bs-yamaha-xvs-1100-v-star-mt-01-i7195135639.html

warto coś takiego kupić ??? a może ??

http://allegro.pl/akumulator-varta-yt14b-bs-gt14b-4-xvs-1100-xv1700-i6171579597.html

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam EXIDE kupiony w 2013 roku czyli pięć lat i czasami ma problem z przełamaniem ale myślę że i tak długo wytrzymał

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piła, nóż i jazda. Jakieś uchwyty można dorobić. Jak nie zapomnę to jutro zrobię zdjęcie jak to zrobiłem i wrzucę

 

 

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Wzmocniłem wszystko dwoma płaskownikami z kwasówki jak ma zdjęciu i trzyma się już parę latd7ce5d1adf20d82de5c3f488a24f99d4.jpg

 

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocniłem wszystko dwoma płaskownikami z kwasówki jak ma zdjęciu i trzyma się już parę latd7ce5d1adf20d82de5c3f488a24f99d4.jpg

 

Wysłane z mojego Kruger Matz LIVE 3 przy użyciu Tapatalka

 

Czyli zlikwidowales podświetlenie tablicy i podniosles blachę pod lampę. Patent spoko

 

Poszukuję gmoli w kształcie żeber czy pazurów do warriora i sissy bara. Możecie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zlikwidowales podświetlenie tablicy i podniosles blachę pod lampę. Patent spoko

 

Poszukuję gmoli w kształcie żeber czy pazurów do warriora i sissy bara. Możecie pomóc?

Zlikwidowałem. Moim zdaniem Warrior najlepiej wygląda bez gmoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...