Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, trudno. kapcie doszły kurierem...

I tak przy moich przebiegach szybko sie skończą...

i jak wrażenia z tym rozmiarem?

Zmieniłem juz przód a na tył tez ide w inny rozmiar, ale myśle o 190/55, tym bardziej , że pirelli nie robi angela gt w rozmarze 200 Rzeczywista szerokość jest taka sama, ale tyl idzie ok 1 cm w górę , dzięki czemu zyskam na prześwicie, aby jeszcze lepiej śmigało sie po winklach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,
Dzisiaj zakładałem opony w Warriorze (kolegi)

Daliśmy na


Przód: DUNLOP ROADSMART 2 120/70ZR18 59 W TL SPORTMAX (cena za 2014 - 390zł netto)

1fc592ab12850fa4m.jpg

 

Tył: MICHELIN PILOT ROAD 2 R 190/50ZR17 73 W TL (cena za 2014 - 380zł netto)
3fb08492fadbce2bm.jpg

190 - tka Tył na feldze ma szerokość 202mm (od rantu do rantu).

To po co przepłacać za 200/50/17 ???


Pozdrawiam
Robert

Edytowane przez jeszua
na ogłoszenia sprzedażowe przewidziana jest giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego tu ktoś wystawił taką lampe. w opisie ma wstawione że ma moduł do ustawiania rodzaju świecenia kierunków czy stopu.

http://olx.pl/oferta/lampa-tyl-yamaha-xv-1700-warrior-CID5-ID9z7Qt.html#5b4927d08e



a tu z allegro

http://allegro.pl/tylna-lampa-led-yamaha-warrior-2002-2008-i5176811881.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Warriowiczów ,właśnie niedawno zostałem szczęśliwym posiadaczem tego cuda,dogina ktoś 18-19-go na zlot do Częstochowy?fajnie byłoby spotkać kogoś z większym stażem posiadania Warriora.Mam jeszcze prozbe do Roberto-pol72 jakbyś mógł przesłać instrukcje warriorki na

[email protected] bardzo dzięki

Pozdrawiam

Grzegorz

Edytowane przez leon62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalił mi się błąd - kod 38. Wiem, że to ma związek z ustrojstwem, co się zowie "solenoid dekompresji".

 

Szukałem czegoś o tym czymś na FM, ale albo nic nie ma, albo za słąbo szukałem. Ale póki co - świeci się i wnerwia.

 

Macie pomysł, jak to "naprawić"?

 

 

 

 

A korzystając z okazji...

 

Podaj mail to Ci wyśle

A masz w języku polskim?

Edytowane przez 1janbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalił mi się błąd - kod 38. Wiem, że to ma związek z ustrojstwem, co się zowie "solenoid dekompresji".

 

Szukałem czegoś o tym czymś na FM, ale albo nic nie ma, albo za słąbo szukałem. Ale póki co - świeci się i wnerwia.

 

Macie pomysł, jak to "naprawić"?

 

 

 

 

A korzystając z okazji...

 

A masz w języku polskim?

 

Chyba tego szukasz:

 

http://www.rswarrior.com/forums/_Upload/alanh/200561822151_DSCN0177.jpg

 

chyba.

 

To jest cewka dekompresyjna i ułatwia rozruch maszyny (czy zauważyłeś ostatnio różnicę?)

 

Znajdziesz ją po prawej stronie w dolnej części motocykla nad przewodami hamulcowymi idącymi do tylnego koła. (pod czarną obudową)

 

Spróbuj wyczyścić błędy, jak znowu się pojawi to przejrzyj kable od tego ustrojstwa (na rswarrior pisali, że kable im pordzewiały), a jak nie to do wymiany. Chyba nie będzie to problem, bo obudowa tego trzyma się na 2 śrubkach. Tu masz fotkę kabli pod siedzeniem:

 

http://www.rswarrior.com/forums/42-europe-riders/181105-help-decompression-solenoid-code-38-a.html

 

Sprawdź bezpieczniki, ponoć jakiś 15 amp za nią odpowiada.

 

Tak szybko z rswarrior forum przeleciałem temat, mam nadzieję, że pomoże:)

Edytowane przez angelcorpse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angelcorpse, wszystko ładnie, pięknie, tylko w moim Motórze (rocznik 2005) jakoś to wszystko inaczej wygląda. Bardzo się starałem, ale chyba mam kłopoty ze wzrokiem. Wytłumaczysz mi, jak chłopu, co muszę odkręcić, żeby to ustrojstwo znaleść? Na Twojej focie nie ma rury od tłumika i chyba jakiejś osłony... Myle się?

 

post-22735-0-88797300-1428952097.jpg

Edytowane przez 1janbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręć to na lewo od napisu 102 z 4-ema żeberkami i powinno się ukazać, nie wiem czy nie będziesz musiał też odkręcić tej kapy z napisem 102, żeby wyciągnąć to ustrojstwo (wtedy najlepiej wymienić uszczelkę pod tą osłoną - ok 70 zł), ale pobaw się i obadaj najpierw wszystko o czym pisałem, zanim będziesz to wymieniał.

 

Jeśli się mylę to niech mnie ktoś uciszy:)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...