Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stawiam na odpowiedz nr 2 pop......leni ale w zdrowym tego słowa znaczeniu tylko pozazdrościć takich wypadów takich miejsc i jeszcze w takim elitarnym (męskim) gronie moze kiedys i ja znajdę czas na taki wypad .... Bylo by z kim byłoby gdzie tylko to jedno małe kiedy ... Mi marzy sie wypad w Alpy Włoskie albo w sumie to gdziekolwiek byle dlugo i daleko

Szkoda życia na czekanie. Od 8 lat z tą samą ekipą latamy po PL i Europie. Obowiązkowo w czerwcu zawsze wyjeżdżamy na 2 tygodnie. Każdy wie, ustawia sobie pracę, a moja połowa nie pyta czy jadę i nie kwęka, tylko pyta dokąd w tym roku. Do tego nie żąda, żebym wreszcie zabrał ją z sobą. Ideał kobiety.

I tylko raz mieliśmy zbiorowa paciakę po deszczu - w Bośni, i tylko raz ukradli nam w Serbii motocykle :)

Poza tym żadnych specjalnych stresów, a wspomnienia bogate i przyjacielskie więzi silne.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest taki sam wiem bo zmieniałem, za K&N płaciłem jakieś 140zł a oryginalny '' papierowy " był o połowe tańszy

dzięki za potwierdzenie! A gdzie kupiłeś jeden filtr k&n? Wszędzie sprzedają tylko komplety za ok. 400 plnów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sakwy nie sa zbyt popularne w Worriorach, ale ze wzgledu na to ze sporo jezdze i zawsze mi brakowalo sakiew, postanowilem takie zamowic. Robione oczywiscie na indywidualne zamowienie pod kolorystyke motocykla. A ze w srodku zawsze jakas butelka musi byc to i logo ulubionego trunku sie pokazalo :)

https://picasaweb.google.com/113728676357957402720/YamahaWarrior#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywny odbior mimo tego ze "Warrior z sakwami to kupa" :) Sakwy te zrobione byly na zamowienie przez Kult Moto DRP ( www.sakwy-motocyklowe.pl ) - pierwsze wykonane z takiej skory w calosci.

btw. moze sie skusze i w przyszlym roku zrobie jeszcze fotel w tym samym designie .... hmmm

Edytowane przez kubusss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Nadszedł czas wymiany pasa napędowego.... kiedyś ktoś pisał o pasie wzmocnionym chyba Panther,

czy to ma być cos takiego http://www.ebay.com/itm/Yamaha-Roadstar-Warrior-Carlisle-Panther-Drive-Belt-Road-Star-XV1700-XV-1700-/381006631995?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item58b5c3d43b&vxp=mtr

Warto zainwestować w taki pas czy może macie coś innego do zaproponowania ???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

 

kolegę z Rzeszowa znam skądinąd ;)

 

Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do grupy Polish Road Star Warriors.

 

Pozdrawiam!

 

Jacek



I byłem z kolegą góralem z Trójmiasta na tym zlocie na Słowacji, na grupie sporo zdjęć.



https://www.facebook.com/groups/309342329226425/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...