Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czujnik luzu zaznaczyłem na poniższym zdjęciu.

attachicon.gifczujnikluzu.jpg

Aby go wyjąć napewno nie wystarczy wykręcenie tej jedenj widocznej śrubki.

Wydaje mi się, ze trzeba zdemontować dekiel.

 

Pozdrawiam

Fazer

a co jest za tym deklem bo nie chce mi się szukać

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Haha co wy znowu z tym "Panowie jaki olej do warriora..." co kilka stron ciągle ten sam temat... no chyba, ze temat nr 2: "Panowie jakie opony do wariora..."

 

A tak na poważnie kolego matys24 to może wypłukuje/rozpuszcza ci porostu cały zamulony syf z silnika (może ktoś dłuuugo nie zmieniał przed toba oleju?)

 

Pozdro

Robert

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie w sprzętach z USA: czy pozycyjne podswietlenie kierunkowskazów z tyłu powinno się świecić na stałe tak samo jak pozycyjne podświetlenie kierunkowskazów z przodu? u mnie się NIE świeci, nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej... :dry: i nie wiem czyć coś mi się nie rozłączyło. samie kierunkowskazy tył działają poprawnie. dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie w sprzętach z USA: czy pozycyjne podswietlenie kierunkowskazów z tyłu powinno się świecić na stałe tak samo jak pozycyjne podświetlenie kierunkowskazów z przodu? u mnie się NIE świeci, nie zwróciłem uwagi jak było wcześniej... :dry: i nie wiem czyć coś mi się nie rozłączyło. samie kierunkowskazy tył działają poprawnie. dzięx

mi tył też nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdzie od nikogo nie dostaniesz, to zamów przez salon lub serwis Yamahy. Ja w Rzeszowie czasem zamawiałem szczególnie do poprzedniego Wariata - np po numerze części (o dziwo serwisówki mają) i czekałem max 3 dni. Na ceny za bardzo nie psioczyłem, szoku nie przeżywałem. Jak nie masz, to wyślę ci na priva Parts list.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/P to poprosiłbym Cię o Part list .Na razie nie zdobyłem jeszcze ,no nic poczekam jeszcze wiesz swój mam ok ale mam pewien pomysł co do zamontowania tablicy bo mam taką jeszcze metalową ramkę i strasznie mi sie to trzęsie jak odpalę maszynę (przeglądam allegro bo tam ludzie sprzedają różne rzeczy z rozbitków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...