Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, nikt nic nie podpowie...? :sad:

 

 

 

 

------------------------------------------------

Koledzy a może znacie jakiś dobry warsztat (mechanika) który zna warriora i jego bolączki?

Pilnie proszę o pomoc...

Pozdro
Rafał

Edytowane przez lonerider1700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jaki miał Adamzuuo. Chodzi o przerywanie po przekroczeniu 3tyś. obrotów. Jakby zapłon odcinało. Znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu? Dodam, że 2 lata nie miałem problemu. Zaczęło się tak dziać jakieś 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie jestem właśnie po przeróbce wydechu u Edzia. Bardzo ładnie to wyszło. Przy niskim obciążeniu jest tylko trochę głośniejszy niż seryjny ale kiedy się mocniej odkręci pięknie ryczy. Jeśli uda mi się coś sensownego nagrać żeby oddało ten dźwięk to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszedł czas oszpecić moto - zgrabna/nieduża + szybko zdejmowana szyba potrzebna, rozważam 2 opcje:

1. Deflector Screen DX firmy Nationalcycle http://shop.nationalcycle.com/perl/cycle/N2594A

post-65347-0-29108000-1375955963.jpg

 

2. krajowa produkcja firmy Loster http://allegro.pl/szyba-motocyklowa-yamaha-xv-1700-warrior-i3430825361.html

post-65347-0-65067700-1375955874.jpg

 

ktoś ma ww. / poleca lub nie; alternatywnie rekomenduje inne szyby?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak niektorzy wiedza nie jestem zwolennikeim robienia z Warriora -choppera

bo Warrior to nie chopper i zakladanie szyb, skorzanych sakw, fredzelkow itp totalnie nie jest moim guscie

..ale..

kumpel zalozyl ta mniejsza przyciemniana szybke do swojego Warriora

i musze przyznac ze nie jest zle , wyglada calkiem dobrze :)

 

 

druga sprawa to pytalem Was o ceny uzywanego wydechu BUB ,

bo ten sam kumpel jest zainteresowany kupnem ,a ja takie mam

i mysle odsprzedac ale nie wiem w jakich cenach "chodza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja do swojego WARRIORA zakupiłem szybę StreetShield N 2568-01 w firmie POLKOM Bronisze pod Warszawą.Produkt USA, bardzo dobrze wykonana,gruba, nie rysuje się,regulaja praktycznie w każdym kierunku,bardzo szybki demontaż i montaż (elementy montażowe można pozostawić na motocyklu i nie rzucają się w oczy-są bardzo małe,reszta zostaje przy szybie).Ja także nie jestem zwolennikiem szyby w tym motocyklu i zakładam ją sporadycznie w/g potrzeby.Ale pasuje dobrze,wycięcie na lampę idealnej średnicy.Jak będzie taka potrzeba to zrobię swojej zdjęcie.Na zdjęciu poniżej nie jest na warratce.

 

 

nc_n2568_akcesoria_motocyklowe_lidor_nat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skwara, Sidron jak sprawują się te owiewk? Dają radę lecieć trasę przy 150km/h, trasę nie odcinek.

Wyglądają ciekawiej niż szyby.

 

 

Ja za skorupę pługu zapłaciłem 200-250 zł.

cześć, ja za pług dałem 149 zeta na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...