Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Warriowców. Napiszcie co myślicie o wydechu VANCE&HINES big shots, ponoć piękny niski bas,no i wygląd motocykla pozytywnie poprawia, tak o nim pisze dystrybutor, ale nie wiem jak jest naprawde. Nie mogę się zdecydować. Opinia kogoś z was pomogłaby mi podjąć decyzje. Pozdrawiam

http://www.fotosik.p...o/album/1265239 to masz link do zdjęć mojego Warriora (jeszcze u poprzedniego właściciela) w różnych etapach zmian i końcowym właśnie z BIGSHOTEM, wydech mega głośny, szczególnie podczas wchodzenia na obroty, w każdej wsi przez którą przejeżdżałem kury przestały sie nieść na 3 miesiące :) zamówiłem wkładki wyciszające w V&H i teraz jest trochę ciszej i bardziej basowo ale nadal głośno i ,moim zdaniem w sam raz, jakbyś chciał posłuchać to zapraszam do Lublina :)

 

aha zaczynam się rozglądać za oponami, może o tej porze roku można coś upolować w dobrej cenie, ma ktoś jakies info??

Edytowane przez gesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D i pozdrawiam (lewa w górze)

 

Nowy na forum - mój pierwszy post :D:D:D,

trochę o sobie:

jestem szczęśliwym jeźdźcem Wariorka z 2002r. od dwóch sezonów

często bywam na Chudowie

wcześniejsze moto zygzak ZZR600 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wam ale mi się ten wydech za..biście podoba i nie dla tego że sam taki mam ale poprostu coś w sobie ma i ten dzwięk nie jest przesadnie głośny ale do cichych też nie należy hyhy przypomina sobie jak pierwszy raz przyjechałęm na osiedle to starsza sąsiadka zwyzywała mnie od hitlerowców

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wydechów - jak kupiłem mojego to był wyposażony w puste - fajnie dają po uszach ale na dłuższą metę męczą.

Kupiłem oryginalny wydech - po założeniu fajny klank ale ... kurcze czegoś brakuje, zastanawiam się nad czymś pośrednim

może "wydłubanie" bebechów z tuby by coś dało, czy ktoś z Was próbował takiego zabiegu ?

Ponadto, moim zdaniem wizualnie też lepiej wygląda z tubą średnicy 150 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do wydechów to mam założone BUB i sa zajebiscie fajne a te oryginały jak kto woli ale to raczej wygląda jak armata i szkoda kasy na wybebeszanie oryginału lepiej poszukac coś na podmianke i bedzie lepiej.

Edytowane przez ADIMEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D i pozdrawiam (lewa w górze)

 

Nowy na forum - mój pierwszy post :D:D:D,

trochę o sobie:

jestem szczęśliwym jeźdźcem Wariorka z 2002r. od dwóch sezonów

często bywam na Chudowie

wcześniejsze moto zygzak ZZR600 2001r.

Witaj Skybit

Do zobaczenia w Chudowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do wydechów to mam założone BUB i sa zajebiscie fajne a te oryginały jak kto woli ale to raczej wygląda jak armata i szkoda kasy na wybebeszanie oryginału lepiej poszukac coś na podmianke i bedzie lepiej.

Czy będzie lepiej to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ja osobiście wolę oryginalny tłumik który zasłania niedopracowany wahacz. A poza tym "wielka lufa" to charakterystyczna cecha warriora. Nie rozważałem zakupu nowych tłumików wolałem rozpruć oryginał. Zrobił to Edziu (było o tym pisane kilka stron wcześniej). Jestem bardzo zadowolony, dźwięk jest baaaaaaardzo basowy i donośny. Ale tak jak piszę wszystko to kwestia gustu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem aby wydech przerobić u Edzia, ale i tak zostanie wielki komin, na mój gust nie pasuje jak na "draga". Mam jeszcze orginał, ale do sezonu chcę zamontować BUB jug huggers, albo V&H, Mam namiary na firmy ze stanów, nie wiem tylko jakie są zasady kupna, ile trzeba dopłacic za przesyłke, ile cło ?. Ktoś,kilka stron wcześniej pisał, że robi zakupy zza atlantyku, może mi wytłumaczy. Mój e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie lepiej to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ja osobiście wolę oryginalny tłumik który zasłania niedopracowany wahacz. A poza tym "wielka lufa" to charakterystyczna cecha warriora. Nie rozważałem zakupu nowych tłumików wolałem rozpruć oryginał. Zrobił to Edziu (było o tym pisane kilka stron wcześniej). Jestem bardzo zadowolony, dźwięk jest baaaaaaardzo basowy i donośny. Ale tak jak piszę wszystko to kwestia gustu :-)

 

siamana :D, napisz na czym polegało "wybebeszenie" jak masz jakieś foty to mógłbyś się pochwalić, pytam bo mam 2 zestawy wydechów:

oryginalny i pusty - a tak jak pisałem wcześniej szukam rozwiązania "pomiędzy" czyli tuba + basss ;)

 

CHRIS 2 - kupię od ciebie sam wdech bez kolan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Roadhouse Warrior Slip-On Mufflers (końcówka).

 

Warrior-S-O.jpg

 

2007_Roadhouse_Warrior_Slip-On_Exhaust.jpg

- Jest nieco mniejszy niż oryginał ale też ładny (fajna końcówka),

 

- ryczy przyzwoicie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=g70eIYktFqI

 

- nic nie trzeba przestrajać...

 

- na wolnych obr ma 92 dB i na połowie obr max też 92dB!!! - mieści się w normie,

 

- montaż pod org kolektor.

 

- przy ostrym składaniu się w prawy winkiel nie ma mowy aby nim zahaczyć o asfalt.

 

WarriorParts010.jpg

 

- ROADHOUSA kupisz (używkę) już za 700-800zł

 

... ja mam i polecam :biggrin:

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

siamana :D, napisz na czym polegało "wybebeszenie" jak masz jakieś foty to mógłbyś się pochwalić, pytam bo mam 2 zestawy wydechów:

oryginalny i pusty - a tak jak pisałem wcześniej szukam rozwiązania "pomiędzy" czyli tuba + basss ;)

 

CHRIS 2 - kupię od ciebie sam wdech bez kolan

Przyznam się że sam nie wiem na czym polegało wybebeszenie tłumika, wiem tylko że jest to przelotówka, a o szczegóły trzeba by było zapytać Edzia.

Poniżej link do filmiku na yt :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriorowcy, dwa pytania:

1) jaki rodzaj mocowania żarówek jest zastosowany w naszych moto do oświetlenia tablicy rejestracyjnej tzn. płaska czy bulba (E czy D poniżej)? Moto zimuje daleko i nie mogę sprawdzić; 2szt. 12V 5W, tyle wiem.

2) skierowane do tych co mają i użytkują pług / spojler (czyli coś ala http://allegro.pl/sp...2958592618.html): czy bardzo obijają się o niego kamyki i inne drobinki wyrzucane przez przednią gumę? nie chodzi mi o aspekt wizualny (poobijanego z czasem spojlera), ale o irytujące stukanie pod moto

post-65347-0-96837600-1358683006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriorowcy, dwa pytania:

1) jaki rodzaj mocowania żarówek jest zastosowany w naszych moto do oświetlenia tablicy rejestracyjnej tzn. płaska czy bulba (E czy D poniżej)? Moto zimuje daleko i nie mogę sprawdzić; 2szt. 12V 5W, tyle wiem.

2) skierowane do tych co mają i użytkują pług / spojler (czyli coś ala http://allegro.pl/sp...2958592618.html): czy bardzo obijają się o niego kamyki i inne drobinki wyrzucane przez przednią gumę? nie chodzi mi o aspekt wizualny (poobijanego z czasem spojlera), ale o irytujące stukanie pod moto

Ad1-niestety nie wiem

Ad2-nie zauważyłem żadnych obic na moim spoilerze, stuków obijających się kamyków też nie zauważyłem. Spojler pełni rolę wyłącznie estetyczną, wg mnie pasuje do moto i fajnie wygląda. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...