Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"A tu inne ich robione sprzęty...

 

http://www.youtube.com/watch?v=AGyWrLjBRP8

 

:blink: ....

 

 

 

 

Pytanie czy klienci zainteresowani kupnem tych motocykli mają świadomość jak były połamane...

(zwłaszcza te główki ram w ducatach)

 

 

2:32 minuta filmu jest kolejny warrior rozerwany na pół :ohmy: ... i był niedawno na allegro.

 

http://allegro.pl/ya...2729418848.html

 

 

cyt: "motocykl sprowadzony w stanie takim jak na zdięciach polecam na motocykl"

 

hahahahaha

Moim zdaniem ten z allegro to inny warrior niż ten z filmiku, mają wlot pow i obudowę zegarów w innym kolorze, oczywiście to można wymienić.

A jeśli chodzi o Nasz kochany kraj to tak naprawdę w Polsce panuje zasada że jak ktoś kupił motocykl lub samochód dużo drożej niż cena rynkowa to jest frajer,bo przepłacił. A te motki z filmików mówią same za siebie. Za każdym rogiem czai się naprawiany złom. I pal licho jeśli był dobrze naprawiony, rama jest prosta itd, wtedy jeszcze nie ma targedii, gorzej jak czytamy w gazecie że z niewyjaśnionych przyczyn samochód lub moto zjechało na przeciwny pas ruchu.

Ostatnio szukam dla siebie roadstera i oglądałem już chyba 10 audi TT, musze Wam powiedzieć że te samochody to masakra !!!!!!! Każdy do ceny 30t był bity i to naprawdę mocno, wstawiane ćwiartki itp. Mam elektroniczny miernik lakieru i co ludzie wyprawiają to nieprawda jest. Szpachlowanie wewnątrz komory silnika to norma. A jeden handlarz mi powiedział że teraz jest już szpachla zmieszana z opiłkami metalu i wtedy miernik lakieru nic nie wykaże. Kurde w jakim kraju my żyjemy, gdzie jest prawo, dlaczego można bezkarnie oszukiwać kupujących???? Cofane liczniki ma prawie każdy samochód i większość motocykli. Koszmar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalą tylko przestrzegają!!!

jak kupowałem swojego warriora, to zastanawiałem sie nad tym z filmiku, bo był wtedy na allegro za 21 tys/ 2006 rok - sprzedawał go handlarz z Parczewa. Taki motocykl nadaje się tylko na złom!!! Prawo powinno zabraniać sprowadzania i rejestracji takiego złomu!!!

co do pługu - kupiłem taki sam i sprawuje sie o'k...teraz szukam owiewki przedniej w stylu night roda. Może ktoś ma namiary?

 

Nie chwalą tylko przestrzegają!!!

jak kupowałem swojego warriora, to zastanawiałem sie nad tym z filmiku, bo był wtedy na allegro za 21 tys/ 2006 rok - sprzedawał go handlarz z Parczewa. Taki motocykl nadaje się tylko na złom!!! Prawo powinno zabraniać sprowadzania i rejestracji takiego złomu!!!

co do pługu - kupiłem taki sam i sprawuje sie o'k...teraz szukam owiewki przedniej w stylu night roda. Może ktoś ma namiary?

 

Witam , a czy ktos zakładał z was lightbary do tego motorka ( jekies mniejsze zeby nie zepsuc wizerunkun ) ,. i pytanko co daje ten pług i jakie ma zadanie bo dlamnie to tylko fajny dodatek. A jeszcze jedno pytanko ,jaki kask jest odpowiedni do tego moto jesli ma sie zamontowaną szybę -jakies zdiecia namiary , za co dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Warriowców. Napiszcie co myślicie o wydechu VANCE&HINES big shots, ponoć piękny niski bas,no i wygląd motocykla pozytywnie poprawia, tak o nim pisze dystrybutor, ale nie wiem jak jest naprawde. Nie mogę się zdecydować. Opinia kogoś z was pomogłaby mi podjąć decyzje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt krótki wydech pasuje do stylu gutka czyli totalny minimalizm, brak sienią pasażera, krótki błotnik,

ja mam sakwy, siedzenie pasażera, oparcie, przednia owiewka, gmole i wydech VANCE&HINES big shots który moim zdaniem pasuje do takiego stylu i na pewno ładniej wygląda niż krótki, a jeśli chodzi o brzmienie to jest to co zawsze chciałem mieć, ma być słychać że "coś" jedzie

 

ad75e66b9142365amed.jpg

 

a1ae789742307ebamed.jpg

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie czyli kwestia co chcesz osiągnąć czy draga, customa, czy moto turystycnze z szybą i sakwami. Wydech musi pasować do całej reszty. A przypuszczam ze w Wariacie każdy wydech ładnie brzmi, nie słyszałem jeszcze brzydko brzmiącego warriora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a czy ktos zakładał z was lightbary do tego motorka ( jekies mniejsze zeby nie zepsuc wizerunkun ) ,. i pytanko co daje ten pług i jakie ma zadanie bo dlamnie to tylko fajny dodatek. A jeszcze jedno pytanko ,jaki kask jest odpowiedni do tego moto jesli ma sie zamontowaną szybę -jakies zdiecia namiary , za co dzieki.

Adimex obawiam się że lightbary mogą zepsuć ogólny wygląd tego moto ale to oczywiście moja subiektywna opinia... pług o który pytałeś to element estetyki optycznej bo nie znalazłem nigdzie innej funkcji tego dodatku... Co do kasku to wydaje mi się że każdy może pasować do tego moto, osobiście mam kask otwarty ale kupiłem też integralny powieważ jest ciszej. Kask musisz sobie sam wybrać (model i cena) i najważniejsze przymierzyć bo każdy model w tym samym rozmiarze i od tego samego producenta może się troszkę różnić i gdzieś uciskać co przy długiej jeździe może ją skutecznie uprzykrzyć. Mam także krótką szybę w swoim moto.

 

Mam pytanie do kolegów z forum czy miał z Was ktoś do czynienia z tego typu podnośnikami:

http://allegro.pl/podnosnik-motocyklowy-przod-tyl-komplet-i2815472748.html

http://allegro.pl/podnosniki-motocyklowe-regulowane-2szt-przod-i-tyl-i2793490784.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adimex obawiam się że lightbary mogą zepsuć ogólny wygląd tego moto ale to oczywiście moja subiektywna opinia... pług o który pytałeś to element estetyki optycznej bo nie znalazłem nigdzie innej funkcji tego dodatku... Co do kasku to wydaje mi się że każdy może pasować do tego moto, osobiście mam kask otwarty ale kupiłem też integralny powieważ jest ciszej. Kask musisz sobie sam wybrać (model i cena) i najważniejsze przymierzyć bo każdy model w tym samym rozmiarze i od tego samego producenta może się troszkę różnić i gdzieś uciskać co przy długiej jeździe może ją skutecznie uprzykrzyć. Mam także krótką szybę w swoim moto.

 

Mam pytanie do kolegów z forum czy miał z Was ktoś do czynienia z tego typu podnośnikami:

http://allegro.pl/po...2815472748.html

http://allegro.pl/po...2793490784.html

 

Ja nie mam zaufania do takich podnosników kołyskowych, mam i uzywam podobny do takiego, tylko mam mniejszą nośność,ale nie pamiętam jaką:

http://allegro.pl/podnosnik-motocyklowy-pneumatyczny-680kg-tarnow-i2805657254.html

kupiłem go kiedyś w makro za 300zł,uważam że jest super, motocykl stabilnie stoi, przypinasz pasami i jest OK. No i jest uniwersalny do każdego moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pług - to tylko tuningowa ozdoba :laugh:

Kask - śmigam w " szczękowcu" - w mieście można podnieść maskę i jest przyjemniej a na trasie dobrze chroni przed pędem.

 

Wydechy - dla mnie vansy są już lekko przesadzone... za dłuugie... nie obraźcie się (ci co mają) ale to wojownik - bandycki agresywny swą linią sprzęt, ubieranie go w sakwy, oparcia czy szybki to już trochę cruiserowanie.

Moje zdanie to takie, ze tu powinien być jeden krótki głośny kominek :cool: czy jakiś bub... pięknie gada warrior na supertrappie!!!

 

Ale to tylko moje zdanie :wink:

 

Pozdro!

 

 

 

p.s: takie małe profanacje...

9001.jpg2008210145618_chicagobikeshow022.jpg527271_355497607820446_161729433863932_878949_418770135_n.jpgraised_warrior.jpg

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o podnosnik: http://allegro.pl/po...2792960093.html mam i polecam, tani o dobry

kask. Na codzień smigam w pełnym kasku, latem po mieście orzeszek ;)

 

Przy okazji innej sesji moje moto załapało się na pare fotek. Oto jedna z nich

warrior.jpg

Edytowane przez Gutekt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...