Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C:\Users\kevin\Pictures\zdjęcia jarosław\04112012193.JPG

C:\Users\kevin\Pictures\zdjęcia jarosław\04112012193.JPG

A to mój waryjot !!!

Link coś Ci się nie odpalił :sad:

 

W każdym razie tłumik po przeróbie od Edzia wylądował już u mnie z powrotem, dzisiaj go założyłem i oczywiście nie odmówiłem sobie przejażdżki.

Banana z gęby nie pozbyłem się przez całą jazdę :biggrin: Tłumik nareszcie tak "gada" jak wygląda, tego mi było trzeba. Mruk jest potężny, basowy i chrypliwy, ogień z rury też się co jakiś czas pojawia, strzały w tłumik przy odejmowaniu gazu również. Dla mnie bomba i kosmos. Jestem mega zadowolony. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gero Cosik poprawqię w tych fotach ale nie dziś bo jestem w trakcie.. i nie ogarniam tego... No a z tego co co piszesz to wynika że Twój Wariot jak to Wariot żyje .. gada, mruczy, strzela żyje swoim życiem Jak to Wariot. Mam nadzieję że EDZIO zrobi moją haubice tak samo albo i lepiej i powłączam wszystkie alarmy w okolicy bo narazie tylko 75% ? / 100% na parkingu w podziemiach centrun handlowego hi hi he he/ Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gero Cosik poprawqię w tych fotach ale nie dziś bo jestem w trakcie.. i nie ogarniam tego... No a z tego co co piszesz to wynika że Twój Wariot jak to Wariot żyje .. gada, mruczy, strzela żyje swoim życiem Jak to Wariot. Mam nadzieję że EDZIO zrobi moją haubice tak samo albo i lepiej i powłączam wszystkie alarmy w okolicy bo narazie tylko 75% ? / 100% na parkingu w podziemiach centrun handlowego hi hi he he/ Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

No z całą pewnością każdy alarm się włączy :-)

Dziś ja też kilka alarmów włączyłem.

 

No i szybki filmik ze starym - nowym tłumikiem. Dźwięk niestety w filmie nie oddaje w pełni dudnienia Warriorka, w rzeczywistości jest bardziej basowo i dość głośno- zwłaszcza w środkowych miejscach rolgazu. Ale o dziwo podczas podróży na trasie (a dziś zrobiłem ok 100km) dźwięk jest bardzo mało słyszalny i nie przeszkadza podczas jazdy- no przynajmniej mnie nie przeszkadza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Od kilku miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem Warriora :)

Wielkie dzięki dla skwary za link z instrukcjami.

Pozdrawiam z Oświęcimia.

 

No witaj.Dobrze,że się ujawniłeś.Rodzinka wojowników się powiększa.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam palna zrobić sobie podobna kierę tylko większa średnica i malowana proszkowo w czarnym macie jak jest ktoś chętny to na wiosnę damy rade, oparcie zrobiłem według własnego projektu chwile to trwało ale wyszło nietuzinkowo i zajebiście wygląda

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam palna zrobić sobie podobna kierę tylko większa średnica i malowana proszkowo w czarnym macie jak jest ktoś chętny to na wiosnę damy rade, oparcie zrobiłem według własnego projektu chwile to trwało ale wyszło nietuzinkowo i zajebiście wygląda

Jeśli możesz to wrzuć zdjęcie tego oparcia...najlepiej zamontowanego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy tych piekielnych maszyn ,jestem posiadaczem WARRIORA od kwietnia tego roku i z wielką chęcia dołącze sie do waszego grona . Pozdrawiam wszystkich z Mysłowic.

 

Czołem!

Kraków, Mysłowice, Debica - wszystko rzut beretem. Trzeba by na wiosne jakiś zlot południowej polski zrobić. W Kraku np. albo w Zakopanym. Albo gdziekolwiek sie spotkać choć na jeden dzień.

 

Co do kiery to ja mam taka i jest swietna

150punisherpbhonda3blk.jpg

 

A na koniec fotka z sesji slubnej :P

 

pio7900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy tych piekielnych maszyn ,jestem posiadaczem WARRIORA od kwietnia tego roku i z wielką chęcia dołącze sie do waszego grona . Pozdrawiam wszystkich z Mysłowic.

Witaj ADIMEX

Świetnie że jest ktoś tak blisko z "wojowniczych" forumowiczów. ;)

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...