Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem poruszyć kwestię tylnej przeróbki felgi na 240/18. Pewnie któryś z Was ma taką przeróbkę.jak wiadomo 240 wchodzi bez cięcia wahacza tylko pytanie czy takie koło nie będzie obcierać na dołkach np z pasażerem o błotnik pod siedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można w bardzo tani i zarazem prosty sposób zrobić sobie regulacje tylnego zawieszenie już chyba kiedyś o tym pisałem, ewentualnie mogę wstawić jakieś foto samej przeróbki

1a07078ac19bfb34m.jpg

 

a ty masz przykład http://www.polarsoft...rrior/swingarm/

Edytowane przez skwara

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja mówi, żeby wymieniać świece co 13 tys. km lub co 12 miesięcy. 13 tys. km - O.K., ale nie wiem dlaczego wcisnęli tutaj interwał czasowy. Świece chyba nie starzeją się jak np. olej, a może stoi coś za tym czego się nie domyślam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja mówi, żeby wymieniać świece co 13 tys. km lub co 12 miesięcy. 13 tys. km - O.K., ale nie wiem dlaczego wcisnęli tutaj interwał czasowy. Świece chyba nie starzeją się jak np. olej, a może stoi coś za tym czego się nie domyślam?

po to żeby zarabiać na laikach...

interwał czasowy można zignorować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź.

Przesiadłeś się z plastika na warriora i jak wrażenia ? z czym miałeś największy problem ?

 

warrior dla mnie to taki kompromis pomiędzy sportem a czoperem, nie chcę czopa, za młody jestem na to jeszcze :D,

a serce mi pika kiedy wskazówka obrotomierza jest na czerwonym polu ;D i ciągnie mnie do sporta,

ale wielu kumpli już one zabrały, dlatego czuję że przyszedł czas na zmianę na coś "spokojniejszego" ;)

i myślę że to będzie warrior, zresztą jak on pięknie gada ... ;) można się zakochać w tej V-ce

 

mysle ze wiek nie ma tu nic do gadania , tak sie przyjelo ze "szlifierkami" jezdza mlodzi a custom-ami starsi

znam sporo ludzi mlodych jezdzacych choperrami i starszych jezdzacych scigaczami

poprostu kazdy jezdzi tym na co ma ochote

Warrior-a mam juz 4 lata i jestem starszy o te 4 lata :D

..a "na gwiazdke" kupilem sobie R1 i w tym roku zamierzam wjechac na tor

bo cale zycie jestem z motocyklami i nigdy nie dotknalem kolanem asfaltu na zakrecie

powiedzialem sobie..nie ma na co czekac ,trzeba dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o 240 to potrzebujsz felgę 18x8,5 cala, opona ładnie sie rozkłada i mieści sie w fabryczny wahacz. po przymiarce szllifujesz tylko w tych miejscach gdzie opona dotyka wahacza, im mniej materiału zdejmiesz tym lepiej. u mnie potrzeby był delikatny szlif. Jesli chodzi o zawieszenie to raczej nic nie będzie ocierać, zawsze mozesz usztywnić amortzator. Dużo osób bo zmianie koła wymienia spręzynę na twardszą i zmienia łączniki przy amortyzatorze na regulowane i obniża zawieszenie. Ja mam pneumatyczne zawieszenie z tyłu i bardzo sobie chwale, Mozna dopasowac do stylu jazdy, jakości nawierzchni itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAMAHA WARRIOR POSZERZANIE FELG, PRZERABIANIE

 

http://allegro.pl/ya...3032563777.html

 

Cyt: "Witam ,przedmiotem aukcji jest przerobienie, poszerzenie felgi motocyklowej lub samochodowej. Cena kup teraz dotyczy spawania jednego rantu felgi,plus materiał na ranty.Felga widoczna na zdjeciach po przeróbce to 18-8cali, opona 240,wchodzi bez przeróbki wachacza. Wieloletnie doświadczenie w naprawie felg. Masz pytania dzwoń 603 062 094..."

 

 

Dzwoniłem, pytałem - całkowity koszt przeróbki 1500zł - czas reallizacji kilka dni

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...