Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Worriot- tak AVON i nie zamieniłbym ich na żadne inne, są naprawde super, stosunek jakości do ceny rewelacja. Nie wiem ile u nas kosztuja ja z USA ściągałem

 

Dziś dostałem nową paczuszke za wielkiej wody ;) Szykuje się dłubanie w zimowe wieczory ;)

Edytowane przez Gutekt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje moto to jeszcze 100% orginał, dopiero wchodzę w tuning i nie chciałbym zrobić jakiegoś błędu a opinia o wydechu skwary i twoja, daje konkretny obraz stylu. BUB jug huggers, kiera T-bar, od tego chciałbym zacząć, potem wezmę się za tył . Szukam adresów. Gutekt1, widzę że ściągasz zza atlantyku, może podeślesz namiary ?, wdzięczny bym był. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jazde przy zimno to se zdjęciami walimy ;)

 

Ze zdjecia to rozumiem ale takie rasowanie zdjec na maksa to jakas porazka.

Poza tym nie tak zimno znowu. Jutro 12c wiec pewnie ze 200 mozna by nakrecic. 2 tygodnie temu czasnalem ok 300 i w zasadzie gdzies ok 250 zaczelo sie dopiero robic zimnawo :)

 

A poza tym widze ze z Kolega z RPP mozemy se zlota zrobic gdzies w polowie drogi wiosna :P. Albo na Dynow poleciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przerabiał ktoś oświetlenia Wojownika:

1. montaż xenon'a / bi-xenon'a? kiedyś gdzieś wyczytałem, że reflektor mieć powinien stosowną "homologację" (pewnie chodzi o temperaturę generowaną przez żarnik) oznaczaną następująco: HC (halogen), DC (xenon mijania), DR (ksenon drogowe), DC/R (biksenonu); oraz musi mieć gładkie szkło (jak rozumiem szyby, a nie odbłyśnika). obejrzałem mój fabryczny refrektor (2007, USA) w miejscach widocznych bez jego demontażu i nie zidentyfikowałem żadnych powyższych oznaczeń :mad:

2. poleca ktoś jakąś "zimno" świecącą żarówkę LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej?

Edytowane przez Pietiao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tych klockach

http://allegro.pl/sh...item=2824875124

zakupiłem wczoraj

 

Vesrah jest dostawcą oryginalnych części na pierwszy montaż do wielu japońskich motocykli.

opinie:

http://www.moto-opin...id_produktu=785

Edytowane przez the flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Cię Worriot.Nie wiem co Masz na myśli czy owiewkę dla ozdoby czy szybę, która chroni przed wiatrem.Ja zakupiłem taką

 

http://www.lidor.pl/Produkt/nc_n2568,25_szyba_motocyklowa_street_shield_ex.html

 

 

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom montażu daje się wszechstronnie regulować we wsztstkich kierunkach.Można ją precyzyjnie dopasowywać i regulować wedle potrzeb.Zakładam ją sporadycznie jak wybieram się w dłuższą trasę lub jak jeżdżę z 20 miesięcznym synem (zwariował na punkcie motocykli). Jest bardzo prosta w montażu i solidnie wykonana.Uchwyty mocujące pozostawiłem na moto.Są one prawie niewidoczne.Montaż zajmuje ok 5 minut.Zakładam tylko w razie potrzeby bo uważam, że mimo wszystko warrior najlepiej wygląda na surowo bez żadnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...