Skocz do zawartości

Skrzynia F4


WaGuS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Mam problem ze skrzynia biegów w cbr f4 (2000r) dokładnie 2 bieg nie wyskakuje tylko szarpie pierwsze szarpniecie zaczyna sie przy 5tyś obr a później co chwile szarpnie;/ dzieje sie to tylko na 2 biegu na pozostałych jest ok orientuje sie ktoś czy jest to wo gule do zrobienia (jak to mówi znajomy wszystko sie da zrobić tylko za jaka kasę) no i właśnie ile by takie coś kosztowało? może ktoś miał podobny problem z góry dzięki za jakieś informacje pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo nikt tego nie zrobi na to nie licz

nie proszę żeby ktoś zrobi mi to za darmo tylko pytam ile orientacyjnie takie coś by kosztowało miałem praktyki w salonie hondy i wiem że tam liczą sobie za robotę 3 razy tyle a niekoniecznie zawsze jest to dobrze zrobione dlatego chciałem sie dowiedzieć ile by to kosztowało w warsztacie xx gdzie ktoś może nawet sie lepiej znać niż Ci w hondzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem podobny problem u mnie całkowicie wypadała twojka na wysokich obrotach z diagnozy od razu wychodzi to ze lubisz wariować albo twoj poprzednik. Powiem ci tak najlepiej bedzie opłacało sie kupic cała skrzynie włozyc i problem z głowy. Ja kupiłem nowa skrzynie z rozbitego moto miał 5 tys km zapłaciłem 550 zł i smigam do tej pory. Tylko teraz nasuwa sie pytanie czy wyjmiesz silnik sam i czy sam poradzisz sobie z wymiana, jesli nie trzeba bedzie poprosic jakiegos dobrego mechanika. A jesli chodzi o kupywanie samego 2 biegu to odradzam nie ma sensu kup cała skrzynie i jazda!!!!!!

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...