Skocz do zawartości

jawa 50 robby


masło
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u nas w kraju to jest to chyba unikat... maiłem kiedyś Jawę 586 czyli jak dobrze kojażę ta sama rama i plastiki ale silnik 2T a nie 4T. części do niej nie mogłem nigdzie dostać za wyjatkiem zamówienia w Chorzowie. Ale zazwyczaj trwało to co najmniej miesiac. po pewnym czasie (jakieś 2 lata jazdy) padła w niej skrzynia biegów (wodzik) i odpusciłem sobie jej naprawę sprzedajac ja za grosze. Może teraz sytuacja jest inna ale tak było jakieś 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah robby to najnowsza jawka:

 

V-max ok 40-50 km/h ekonomiczna, full plastic, 4T !!, rozrusznik, dla jednej osoby nie najgorsza, dobra do miasta (mala przecisnie sie przez korek). Kosztuje ok. 4 000 uzywana w granicach 3 000...

Trwalosc jawy ok 6 lat, potem remont i kolejne 4 lata itd. Latwo dostepne czesci i serwis.

 

Byl tez pierwszy nieudany model yawy, Mosqito <-- 2T, duzo pali, slabo chodzi ogolnie do d... brak czesci i serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie teo właśnie motoroweruożemy stwirdzić, ze najgorsze lata Jawa ma już za soba. ... Jednak Jawa powraca na rynki motorowerowe i to w niezłym stylu. Robby to jeden z niewielu motorowerów z silnikiem czterosuwowym, w dodatku z elektrycznym rozrycznikiem. Jego zaletą jest atrakcyjna cena. Z pewnością w tej klasie motorowerów poza Jawą w Polsce nikt nie oferuje. Silnik: czterosuwowy, jednocylindrowy, OHC, chlodzony powietrzem, moc-3KM, masa pojazdu: 85 kg

 

Opis z katalog " Motocykle Świata 2002"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[cea_PL"]Hahahah robby to najnowsza jawka:

 

V-max ok 40-50 km/h ekonomiczna' date=' full plastic, 4T !!, rozrusznik, dla jednej osoby nie najgorsza, dobra do miasta (mala przecisnie sie przez korek). Kosztuje ok. 4 000 uzywana w granicach 3 000...

Trwalosc jawy ok 6 lat, potem remont i kolejne 4 lata itd. Latwo dostepne czesci i serwis.

 

Byl tez pierwszy nieudany model yawy, Mosqito <-- 2T, duzo pali, slabo chodzi ogolnie do d... brak czesci i serwisu.[/quote']

 

Mosquito to modele 585 i 586 czyli to o czym ja pisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...