Skocz do zawartości

Ile Hayabus na forum???


Rekomendowane odpowiedzi

fajno, tez o bokach mysle...ale mam takiego samego sw-motech pod top ....i kufer lata (mniej niz na poprzednim givi/kappa ale lata):( ...chyba jednak nie istnieje idelany markowy stelaz pod hayke...udalo sie przejechac 5.6tys km w tym dziurawa Albanie ale kufer musialem siatka dodatkowo wzmocnic ...i mimo wszystko urwala sie jedna sruba mocujaca stelaz pod siedzeniem...rozmyslam nad dorobieniem stelaza centralnego i sprzedaza sw-motech...mimo wszystko daje rade ale myslalem ze bedzie lepiej

no ja na tym SW powiesiłem givi V46 i nawet nie lata... generalnie jestem zadowolony, a sam stelaż SW pod top.... moim zdaniem raczej ciężko będzie wymyślić coś lepszego od tego co proponuje SW-Motech... ale z bokami to masz absolutną rację. nie ma do hajki sensownego stelaża pod boki, albo jakaś galareta, albo wywalone na boki tak że między dryndą a kufrem przeleci ślepy pies razem z budą... :(

zastanawia mnie ta urwana u Ciebie śruba.... kurcze albo wiozłeś cement w tym kufrze albo śruba/gwint tej śruby był już zjechany chyba że masz aluminiową sub ramę to norma...

 

Witam znacie może jakieś jeszcze inne forum poświęcone haykom?

nie widziałem nie słyszałem.... sam się zastanawiałem nad założeniem takowego, ale biorąc pod wzgląd ilość ew userów odpuściłem temat...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...to tak zaciekawilem sie, zajrzalem, sprawdzilem wolne domeny..i o dziwo wszystkie domeny hayabusa.(...) sa zajete, haya.(...) rowniez...poki jest promocja zalozylem darmowa domene hayka.pl ..jak macie pomysl na nazwe to dawac, moze jest wolna

 

...a co do zalozenia to wlasnie wgralem na darmowy hosting najnowsze forum phpbb (czyli takie jak tu) ...jak macie pomysl na domene dajcie znac

 

w tej chwili szukam jakiegos gotowca szablonu.... jak ktos chce pomoc, chce moderowac itd to dajcie znac ..pomysly itd

 

...ja z nudow zajalem sie techniczna strona i szukalem darmowych rozwiazan ;)

(na razie zajelo to mi godzine, dlugo bo lacze wlone)

 

jak mowilem w tej chwili bawie sie domena : hayka.pl i odnosnik suzuki-hayabusa.pl

 

jak to co robie nie ma sensu to piszcie od razu, probuje rozkminic uprawniena forum..troche to gupie bo nie znam tego :)

 

pozdr.

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co robie nie ma sensu to piszcie od razu, probuje rozkminic uprawniena forum..troche to gupie bo nie znam tego :)

 

pozdr.

skoro już jest stronka to mogę Ci pomóc, nie widze problemu. a w kwesti uprawnień bb jest troszkę porypane... walcze z tym tu http://www.hcp.nazwa.pl/index.php .... w sumie już mam prawie temat ogarnięty, walcze jeszcze z pifkami(pochwały) i systemem banowania bo userzy cisną :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kliknalem, ale skoro Jacku wiesz o co chodzi i masz checi to poklikaj w wolnej chwili, dodalem cie do adminow ...

 

pozdr.

no to lecimy z koksem.... www.suzuki-hayabusa.pl www.hayka.pl .....

w imieniu cosmo i swoim zapraszamy wszystkich userów tego motocykla na forum strikte jemu poświęcone...

forum na razie w budowie ale już w miarę funkcjonalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to!

 

dzieki Jacku za pomoc ...mysle, ze reszta userow rowniez nie bedzie obojetna

 

..

kto moze niech pisze co by bylo wygodne, co przeszkadza na innych forach, co fajnie gdyby sie przydalo, bedziemy myslec ..ja bardziej zajalbym sie strona techniczna a nie merytoryczna, scisly moj umysl, poeta nie bede .... i dlatego wszelka pomoc bardzo mile widziana

 

co do szaty czy banerow to mam zaprzyjaznionego grafika i gdyby nawet nam nie wychodzilo itd to moge go pomeczyc ale mysle ze i tak damy rade, wsrod milosnikow hayek sa ludzie o roznorakich uzdolnieniach przeciez !!

 

zachecam do wyrazania opiinii a moze akurat temat zaskoczy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego ,fajna sprawa można by to zamontować z resztą oceńcie sami

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=655221594

jak kombinować z podnoszeniem kiery to tylko wspólnie z szybą AMR... inaczej cały ten biznes można o kant d..... potłuc....

ale zastanawia mnie jedno.... czy fabryczna pozycja w hayce jest aż tak zła.... bo mi jakoś dobrze się jeżdzi....

 

 

dzieki Jacku za pomoc ...mysle, ze reszta userow rowniez nie bedzie obojetna

spoko spoko.... damy radę.... nie takie rzeczy się robiło i się nie zrobiło :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już znalazłem...ale coś tu się nie pokrywają wiadomości. zadzwoniłem do serwisu i powiedzieli że 480 ml...tyle wlałem i motorek już śmiga jak ta lala. wcześniej za miękki był..a w ogóle to straciłem prace i jest na sprzedaż chyba...całe życie o nim marzyłem i teraz gdy totalnie wszystko zmieniłem co można było tylko zmienić(olej opony łańcuchy itp) i jest w pełni przygotowany do sezonu...ech takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...